Класиране ден втори на турнира "Децата на София" неделя 17.04.2016

Класиране от неделя 17.04.2016:

 

17.04.2016г.  гр.София   старт: 09.30/неделя/
         
  60м. момичета 2003-05г.    
         
Име и фамилия година Клуб Рез
  Първа серия      
893 Виктория Иванова 05 КЛАСА 9,18
567 Виктория Иванова 05 Надежда София 9,53
2420 Габриела Митева 05 Хамер-Трявна 10,31
531 Габриела Душкова 05 Ивет Лалова  10,32
532 Антония Маринова 05 Ивет Лалова  10,55
540 Алейна Башова 05 ЧСОУ Дружба нест.
2014 Ангелина Величкова 05 СК Юниварсал нест.
  Втора серия      
         
403 Йоанна Ангелова 05 СК Югозапад 9,22
529 Катрин Сърбова 05 Ивет Лалова  9,24
563 Красимира Борисова 05 Надежда София 9,94
395 Мария Георгиева 05 ЦСКА Сф 10,04
359 Ирина Кръстева 05 Приорити спорт 10,25
2017 Ивана Димитрова 05 СК Юниварсал нест.
  Трета серия      
562 Никол Георгиева 05 Надежда София 8,73
1138 Стела Гешева 05 СКЛА Хеброс 9,44
626 Мария Хафузова 05 Надежда София 9,60
2019 Петра Димова 05 СК Юниварсал 9,75
445 Мерил Станкова 05 Ч.Ч.Чендини 10,31
2023 Михаела Гечова 05 СК Юниварсал 10,61
3419 Мария Стоянова 05 Павел Павлов-Вр нест.
  Четвърта серия      
530 Яна Ивкова 05 Ивет Лалова  9,20
2027 Ася Димитрова 04 СК Юниварсал 9,30
544 Теодора Терзиева 05 Славия Сф 9,45
357 Александрия Апостолова 04 Приорити спорт 9,48
1020 Вяра Димитрова 04 СК Костенец 9,68
2031 Анна Николова 04 СК Юниварсал 9,71
1134 Виктория Крумова 04 СКЛА Хеброс нест.
         
         
  Пета серия      
         
2484 Вяра Тодорова 04 Олимпия Враца 9,00
1730 Дарина Годинова 04 Ивет Лалова 9,12
394 Емилия Тенева 04 ЦСКА Сф 9,49
2030 Елина Димова 04 СК Юниварсал 9,83
2465 Елина Буюклиева 04 Хамер-Трявна 9,92
347 Десислава Костова 04 АК Враца нест.
1137 Иванина Иванова 04 СКЛА Хеброс нест.
  Шеста серия      
1735 Михаела Кръстева 04 Ивет Лалова 9,15
609 Мариела Атанасова 04 КЛАС Костенец 9,79
358 Криста Анева 04 Приорити спорт 9,93
494 Йоана Вологарова 04 КЛАС Костенец 10,09
4351 Мария Стоянова 04 В.Левски-Сандански 10,72
96 Лилия Харделиева 04 Академик 10,72
542 Лейла Мушевич 04 ЧСОУ Дружба нест.
  Седма серия      
1736 Яна Казакова 04 Ивет Лалова 8,88
1733 Михаела Розева 04 Ивет Лалова 9,19
1135 Наталия Крумова 04 СКЛА Хеброс 9,87
4350 Беатрис Чолева 04 В.Левски-Сандански 9,90
2029 Йоана Андреева 04 СК Юниварсал 9,98
1017 Моника Димитрова 04 СК Костенец 10,68
446 Цветелина Петкова 04 Ч.Ч.Чендини нест.
  Осма серия      
1132 Виктория Недева 03 СКЛА Хеброс 8,96
538 Виктория Грозданова 03 АК Джордан 9,49
2038 Александра Величкова 03 СК Юниварсал 9,98
2036 Весела Карабонева 03 СК Юниварсал 10,00
619  Джулиана Янева 04 В.Левски-Сандански 10,90
1023 Габриела Иванова 03 СК Костенец 8,98
2487 Вероника Василева 03 Олимпия Враца нест.
2159 Габриела Гогова 03 Венелина Венева нест.
         
         
         
         
         
  Девета серия      
1740 Ивана Ковачева 03 Ивет Лалова 8,67
392 Елена Линкова 03 ЦСКА Сф 8,73
1739 Марая Розева 03 Ивет Лалова 8,93
1022 Ива Иванова 03 СК Костенец 9,36
393 Елиа Парашкевова 03 ЦСКА Сф 9,43
460 Дарина Зайкова 03 СК Юлис -Е.Пелин 10,16
461 Диамерис Йорданова 03 СК Юлис -Е.Пелин 10,21
  Десета серия      
1738 Мария Симовска 03 Ивет Лалова 8,09
2485 Михаела Миткова 03 Олимпия Враца 8,11
1131 Анелия Асенова 03 СКЛА Хеброс 8,64
1842 Ина Конова 05 Спартак Плевен 8,92
1139 Габриела Георгиева 03 СКЛА Хеброс 9,50
2037 Софи Аветисян 03 СК Юниварсал 9,88
2035 Надя Каридова 03 СК Юниварсал нест.
         
  Единадесета серия      
621 Емили Найденова 03 Спартак Плевен 8,51
313 Димана Георгиева 05 СК Юниверсал 10,06
540 Алейна Башова 05 София-4СОУ 10,44
542 Лейла Мушович 04 София-4СОУ 10,5
619 Джулиана Янева 04 В.Левски Сандански 10,58
2683 Валентина Костадинова 05 Фуртуна Костинброд нест.
  17.04.2016г.  гр.София   старт: 13.50/неделя/
           
    60м. момичета 2003-05г. Финал  
           
  Име и фамилия година Клуб Резултат
1 1738 Мария Симовска 03 Ивет Лалова 7,91
2 2485 Михаела Миткова 03 Олимпия Враца 7,94
3 1740 Ивана Ковачева 03 Ивет Лалова 8,55
4 1131 Анелия Асенова 03 СКЛА Хеброс 8,57
5 562 Никол Георгиева 05 Надежда София 8,71
6 621 Емили Найденова 03 Спартак Плевен 8,74
7 392 Елена Линкова 03 ЦСКА Сф 9,10
8 1736 Яна Казакова 04 Ивет Лалова 9,17
17.04.2016г.  гр.София   старт: 10.30/неделя/
         
  60м. Момчета 2003-2005    
         
Име и фамилия год Клуб Рез
  Първа серия      
421 Александър Сюлемезов 05 Тракия 96 Пловдив 8,67
1014 Денис Андреев 05 СК Костенец 9,41
391 Андреа Грозев 05 ЦСКА Сф 9,53
339 Димитър Георгиев 05 Олимпия Враца 9,58
406 Александър Николов 05 Атлетик Сф 9,59
425 Асен Кичуков 05 СК Костенец нест.
2683 Валентина Костадинова 05 Фортуна-Костинброд нест.
  Втора серия      
896 Илиян Стоилов 05 КЛАСА 8,95
555 Мартин Бонев 05 ЧСОУ Дружба 9,06
2020 Кристиян Гоцев 05 СК Юниварсал 9,38
338 Николай Милчев 05 Олимпия Враца 10,09
337 Кристиан Иванов 05 Олимпия Враца нест.
381 Мирослав Досов 05 Павел Павлов-Вр нест.
2012 Михаил Димитров 05 СК Юниварсал нест.
  Трета серия      
2482 Стивън Славчев 05 Олимпия Враца 9,87
553 Александър Червенков 04 Класа 9,98
539 Ясин Шабанов 05 ЧСОУ Дружба 10,09
94 Цветомир Иванов 05 Академик 10,27
533 Ефа Джоунс 05 Ивет Лалова 10,34
2481 Цветислав Цветанов 05 Олимпия Враца нест.
424 Юлиан Иванов 05 СК Костенец нест.
289 Александър Николов 05   нест.
  Четвърта серия      
1136 Божидар Саръбоюков 04 СКЛА Хеброс 8,84
1016 Антоан Антонов 04 СК Костенец 9,07
95 Валентин Демирев 04 Академик 9,32
732 Валери Станков 04 Локомотив-Н.Кара. 9,54
377 Джером Готфри 04 Приорити спорт 9,62
354 Андреан Минков 04 Приорити спорт 10,56
2682 Даниел Георгиев 04 Фортуна-Костинброд 10,67
410 Суат Тунджай 04 4 СОУ-Дружба 8,95
  Пета серия      
         
112 Алекс Варадинов 04 Левски-Сф 8,80
407 Михаил Иванов 04 Атлетик Сф 9,29
476 Никита Зарянич 04 ЧСОУ Цар Симеон 9,50
2681 Ивайло Костадинов 04 Фортуна-Костинброд 9,68
1019 Лъчезар Бонев 04 СК Костенец 9,89
4356 Асен Апостолов 05 В.Левски-Сандански 10,41
356 Никола Николов 04 Приорити спорт 10,61
  Шеста серия      
2489 Алекс Иванов 03 Олимпия Враца 8,53
571 Радослав Христов 04 Ивет Лалова  8,67
399 Велизар Янков 03 СК Юлис Е.Пелин 9,18
2422 Стефан Ненов 04 Хамер Трявна 9,45
462 Александър Попов 03 СК Юлис -Е.Пелин 9,86
353 Петър Кандиларов 04 Приорити спорт 10,17
403 Валентин Йорданов 03 СК Юлис Е.Пелин 10,34
  Седма серия      
2488 Никола Костадинов 03 Олимпия Враца 8,22
340 Милен Цветков 03 Олимпия Враца 8,65
536 Марио Иванов 03 АК Джордан 8,81
404 Петър Симеонов 03 СК Юлис Е.Пелин 8,86
355 Кристиан Кръстев 03 Приорити спорт 9,31
463 Кристиян Стоянов 03 СК Юлис -Е.Пелин 9,41
466 Ясен Благоев 03 СК Юлис -Е.Пелин 9,84
465 Венцислав Иванов 03 СК Юлис -Е.Пелин нест.
  Осма серия      
1846 Виктор Вангелов 03 Спартак-Плевен 8,50
2028 Калоян Калчев 04 Юниверсал 8,79
  Име и фамилия година Клуб Резултат
2488 Никола Костадинов 03 Олимпия Враца 8,11
2489 Алекс Иванов 03 Олимпия Враца 8,18
1846 Виктор Вангелов 03 Спартак-Плевен 8,20
340 Милен Цветков 03 Олимпия Враца 8,60
421 Александър Сюлемезов 05 Тракия 96 Пловдив 8,65
2028 Калоян Калчев 04 Юниверсал 8,68
571 Радослав Христов 04 Ивет Лалова  8,99
  112 Алекс Варадинов 04 Левски-Сф нест.
17.04.2016г.  гр.София   старт: 11.15/неделя/
         
  60м. момичета 2006-07г.    
         
Име и фамилия год Клуб Рез
  Първа серия      
509 Алексана Петкова 06 Ивет Лалова  9,53
620 Михаела Стефанова 06 Пазарджик 9,67
617 Валерия Заркова 07 Спартак Плевен 10,33
336 Андреа Романска 06 Олимпия Враца 10,35
512 Алина Петева 07 Ивет Лалова  11,03
312 Александра Зашевa 06 СК Юниварсал 11,11
292 Александра Иванова 06 Академик нест.
  Втора серия      
285 Вероника Миткова 06 СК"Черно море 9,24
510 Анна Миланова 07 Ивет Лалова  9,25
5040 Анжелика Чаушева 07 Венелина Венева 9,37
212 Антонина Милчева 06 СК Костенец 10,51
457 Борислава Делчева 06 СК Юлис -Е.Пелин 11,57
242 Биляна Котларова 06 СК Костенец нест.
290 Анжела Константинова 07 Академик нест.
  Трета серия      
513 Габриела Захариева 07 Ивет Лалова  9,91
456 Виктория Петрова 06 СК Юлис -Е.Пелин 10,74
213 Габриела Пергелова 07 СК Костенец 11,51
517 Виктория Касапска 07 Ивет Лалова  11,59
514 Далия Зайнали 07 Ивет Лалова  11,78
411 Виктория Бонева 07 4СОУ Дружба 11,80
360 Габриела Попова 06 Приорити спорт нест.
  Четвърта серия      
537 Деяна Кипрова 06 АК Джордан 9,74
511 Дарена Петрова 07 Ивет Лалова  10,06
472 Еми Апостолова 07 Теди Коларова 10,78
455 Ева Георгиева 06 СК Юлис -Е.Пелин 11,16
428 Даная Стоилова 07 СК Костенец нест.
605 Диана Митева 07 КЛАСА нест.
313 Димана Георгиева 06 СК Юниварсал нест.
  Пета серия      
564 Изабела Георгиева 06 Надежда София 9,66
364 Ивайла Главурова 06 Приорити спорт 10,30
312 Илайда Нурулова 07 Академик 10,61
387 Ивета Манолева 06 Атлетик Сф 11,01
521 Ивелина Димитрова 07 Ивет Лалова  11,62
426 Йоана 07 СК Костенец 11,78
472 Еми Апостолова 07 Теди Коларова нест.
  Шеста серия      
325 Ирен Саръбоюкова 06 СКЛА Хеброс 9,98
291 Катерина Боянова 06 Академик 10,41
488 Йоана Митова 06 КЛАС Костенец 10,75
404 Каролина Стоимирска 07 СК Югозапад 11,20
551 Калина Тодорова 07 Класа 11,59
488 Йоана Митова 06 КЛАС Костенец нест.
386 Карина Кузманова 07 Атлетик Сф нест.
  Седма серия      
534 Лилия Димитрова 07 СКЛАТ Тракия 9,36
444 Косара Тодорова 07 Ч.Ч.Чендини 10,04
399 Маги Аспарухова 06 Фортуна-Кост. 10,54
335 Константина Семерджиева 07 Академик 10,80
5037 Катерина Тончева 06 Венелина Венева 11,09
390 Ливия Димитрова 07 Приорити спорт 11,46
535 Клара Мирославова 06 Венелина Венева нест.
  Осма серия      
326 Мелиса Шабан 06 СКЛА Хеброс 9,49
311 Михаела Крумова 06 СК Юниварсал 10,79
363 Мария Пашалийска 07 Приорити спорт 10,80
396 Марая Иванова 07 ЦСКА Сф 10,85
362 Мария Мургина 07 Приорити спорт 10,99
5038 Мия Боева 06 Венелина Венева 11,15
341 Мелани Венциславова 07 Атлет-Мездра нест.
  Девета серия      
612 Моника Русева 06 КЛАСА 9,40
519 Ния Иванова 06 Ивет Лалова  9,62
603 Рада Хаджитодорова 07 КЛАСА 10,17
520 Никол Велева  06 Ивет Лалова  10,51
453 Преслава Колева 06 СК Юлис -Е.Пелин 10,91
518 Ния Цонева 07 Ивет Лалова  11,00
361 Никол Стефанова 07 Приорити спорт 11,24
  Десета серия      
324 Симона Георгиева 07 СКЛА Хеброс 9,40
423 Сиана Бръмбарова 07 Тракия 96 Пв 9,55
5029 Рени Тронкова 06 АК Враца 10,25
249 Рая Радева 06 СК Костенец 10,82
454 Росица Ангелова 06 СК Юлис -Е.Пелин 12,00
515 Рая Шишкова 07 Ивет Лалова  12,28
         
  Единадесета серия      
604 Яна Ангелова 07 КЛАСА 9,87
489 Християна Петрова 06 КЛАС Костенец 11,13
427 Стефи 07 СК Костенец 11,18
629 Мария Христова 06 Венелина Венева 12,32
412 Стефани Тодорова 06 Приорити спорт нест.
5039 Теодора Чипрова 06 Венелина Венева нест.
  17.04.2016г.  гр.София   старт: 14.00/неделя/
           
    60м. момичета 2006-07г. Финал  
           
Място Име и фамилия година Клуб Резултат
326 Мелиса Шабан 06 СКЛА Хеброс 8,87
534 Лилия Димитрова 07 СКЛАТ Тракия 9,05
285 Вероника Миткова 06 СК"Черно море 9,10
510 Анна Миланова 07 Ивет Лалова  9,16
324 Симона Георгиева 07 СКЛА Хеброс 9,47
509 Алексана Петкова 06 Ивет Лалова  9,49
5040 Анжелика Чаушева 07 Венелина Венева 9,56
612 Моника Русева 06 КЛАСА 9,63
17.04.2016г.  гр.София   старт: 11.45/неделя/  
         
  60м. момчета 2006-07г.    
         
Име и фамилия год Клуб Рез
  Първа серия      
314 Виктор Кънев 06 Академик 9,59
492 Светослав Данин 06 КЛАС Костенец 9,74
333 Атанас Георгиев  07 Олимпия Враца 9,77
366 Адриан Петров 07 Приорити спорт 10,42
290 Огнян Димитров 06 Академик 10,97
287 Ивайло Гроздев 06 Венелина Венева нест.
269 Милен Спасов 07 СК Костенец нест.
  Втора серия      
327 Станаислав Колев 06 СКЛА Хеброс 8,91
292 Боян Иванов 07 Академик 9,53
310 Цако Витев 06 СК Юниварсал 10,07
342 Кристиан Зафиров 07 Атлет-Мездра 10,20
335 Кристиан Тончев 06 Олимпия Враца 10,31
309 Адриян Теофилов 06 СК Юниварсал 10,37
334 Веселин Дончев 06 Олимпия Враца 10,51
  Трета серия      
400 Симеон Миланов 06 Фортуна-Костинброд 9,73
352 Даниел Живков 06 Хеброс Харманли 9,75
329 Иван Ачкаканов 07 Академик 10,01
405 Константин Петров 07 СК Югозапад 10,45
367 Виктор Александров 07 Приорити спорт 11,20
413 Денислав Йончев 06 Септември Сф 14,41
365 Никола Петров 06 Приорити спорт нест.
  Четвърта серия      
443 Борис Минков 06 Ч.Ч.Чендини 9,33
271 Калоян Генов 06 СК Костенец 10,10
294 Атанас Ибришимов 06 Академик 10,40
458 Денис Попов 06 СК Юлис -Е.Пелин 10,42
414 Давид Господинов 07 Септември Сф 10,81
222 Габриел Лазаров 07 СК Костенец 11,01
447 Атанас Стоянов 06 Ч.Ч.Чендини нест.
  Пета серия      
601 Боян Хаджитодоров 06 Лили и Коста 8,95
522 Калоян Атанасов 07 Ивет Лалова  9,50
475 Михаил Врабевски 07 ЧСОУ Цар Симеон 10,05
607 Иван Доротеев 06 СК Юлис -Е.Пелин 10,09
610 Мирослав Николов 06 КЛАС Костенец 10,59
602 Николай Караянев 07 Лили и Коста 10,61
459 Георги Георгиев 06 СК Юлис -Е.Пелин 10,67
  Шеста серия      
606 Константин Димитров 06 СК Юлис -Е.Пелин 9,53
490 Николай Илчев 06 КЛАС Костенец 9,61
525 Кристиян Иванов 07 Ивет Лалова  10,31
496 Николай Божилов 06 КЛАС Костенец 10,36
493 Мариян Манов 06 КЛАС Костенец 10,78
523 Георги Казаков 07 Ивет Лалова  10,90
526 Кристиян Куртев 07 Ивет Лалова  12,64
  Седма серия      
527 Християн Бонев 06 Ивет Лалова  9,73
495 Лени Момчилов 07 КЛАС Костенец 10,25
524 Борис Тодоров 07 Ивет Лалова  10,27
491 Иван Кацаров 06 КЛАС Костенец 10,67
293 Дани Баганов 06 Академик 10,97
528 Тервел Енчев 07 Ивет Лалова  11,02
541 Ибрахим Кязим 07 ЧСОУ Дружба 11,33
  Осма серия      
552 Данаил Маринов 06 Класа 10,34
574 Симеон Далеков 07 5то ОУ И.Вазов 10,38
569 Ботьо Войчехович 07 Надежда София 10,52
550 Кристиян Руйнеков 07 Класа 11,29
409 Кристиян Чогловски 07 Хамер-Трявна нест.
         
         
  Девета серия      
446 Атанас Стоянов 06 Чендини 9,12
633 Борис Паунов 6 Приорити спорт 9,48
622 Димитър Мирчев 6 Спартак Плевен 9,50
635 Петър Люцканов 7   9,89
381 Мирослав Досов 6 АК Павел Павлов 10,77
  17.04.2016г.  гр.София   старт: 14.05/неделя/
           
    60м. момчета 2006-07г. Финал  
           
  Име и фамилия година Клуб Резултат
1 327 Станаислав Колев 06 СКЛА Хеброс 8,61
2 601 Боян Хаджитодоров 06 Лили и Коста 8,63
3 446 Атанас Стоянов 06 Чендини 9,01
4 443 Борис Минков 06 Ч.Ч.Чендини 9,05
5 292 Боян Иванов 07 Академик 9,20
6 633 Борис Паунов 06 Приорити спорт 9,23
7 522 Калоян Атанасов 07 Ивет Лалова  10,00
8 622 Димитър Мирчев 06 Спартак Плевен 10,05
17.04.2016г.  гр.София   старт: 12.15/неделя/
         
  60м.момичета 2008г. и след това  
         
Име и фамилия година Клуб Рез
  Първа серия      
317 Айнур Сали 08 СКЛА Хеброс 10,68
572 Антония Скорчева 08 ЧСОУ Дружба 11,30
484 Адриана Попадийска 08 КЛАС Костенец 12,28
332 Десислава Ангелова 08 Олимпия Враца 12,53
481 Даниела Анчина  08 КЛАС Костенец 12,55
345 Анжелина Петкова 08 АК Враца нест.
368 Бояна Георгиева 08 Приорити спорт нест.
  Втора серия      
500 Еленда Джоунс 08 Ивет Лалова  10,30
369 Ема Стефанова 08 Приорити спорт 10,60
549 Диана Карапенчева 08 Класа 10,84
497 Емилия Панайотова  08 Ивет Лалова  11,26
483 Емануела Кайтазова 08 КЛАС Костенец 11,32
449 Елена Благоева 08 СК Юлис -Е.Пелин 11,41
487 Елена Атанасова 08 КЛАС Костенец 11,43
  Трета серия      
371 Калина Георгиева 08 Приорити спорт 10,13
320 Йоана Тръндева 08 СКЛА Хеброс 10,40
499 Калина Колева  08 Ивет Лалова  11,19
501 Емма Бонева  08 Ивет Лалова  11,48
448 Карина Ангрлова 08 СК Юлис -Е.Пелин 11,71
482 Ивана Шопска 08 КЛАС Костенец 11,84
5044 Ивана Бонова 08 СК Юниварсал нест.
  Четвърта серия      
319 Косара Тенева 08 СКЛА Хеброс 10,43
318 Мария Георгиева 08 СКЛА Хеброс 10,75
471 Михаела Георгиева 08 Теди Коларова 10,96
372 Моника Панталеева 08 Приорити спорт 10,98
486 Мария Балджийска 08 КЛАС Костенец 11,55
297 Кристи Христова 08 Академик нест.
543 Натали Асенова 08 ЧСОУ Дружба нест.
  Пета серия      
316 Рая Милкова 08 СКЛА Хеброс 10,85
344 Ралица Йолова 08 Атлет-Мездра 11,14
498 Рея Рачева  08 Ивет Лалова  11,61
330 Цвета Николова 08 Олимпия Враца 11,75
296 София Каладжиева 08 Академик 12,00
331 Никол Лазарова 08 Олимпия Враца 12,11
485 Стела Венчилова 08 КЛАС Костенец 12,21
  Шеста серия      
300 Габриела Христова 09 Академик 10,31
299 Евгения Стоименова 09 Академик 11,34
329 Джорджия Младенова 09 Олимпия Враца 11,90
321 Бояна Сивкова 09 СКЛА Хеброс 12,09
546 Божидара Манолова  09 Класа 12,61
547 Виктория Демернджиева 09 Класа 12,93
430 Иванина Атанасова 09 СК Костенец нест.
  Седма серия      
370 Николая Палазова 09 Приорити спорт 11,55
374 Никол Пандова 09 Приорити спорт 12,11
545 Рая Филимонова 09   12,44
303 Маргарита Димитрова 09 Академик 12,45
166 Любов Минчева 09 СК Костенец 13,00
429 Петя Младенова 09 СК Костенец 13,12
301 Мария Дамянова 09 Академик нест.
  Осма серия      
373 Цветомира Чипева 09 Приорити спорт 11,51
305 Карин Семерджиева 10 Академик 12,17
328 Юлиета Белчева 09 Олимпия Враца 13,14
432 Лея Ваклина 11 СК Костенец 13,67
431 Мартина Стаменова 10 СК Костенец 13,97
480 Дара Димитрова 12 КЛАС Костенец 15,14
105 Йоана Рангелова 11 СК Юниварсал 15,27
  Девета серия      
618 Даная Стоянова 08 Спартак Плевен 10,71
295 Десислава Каракадакова 08 Академик 11,04
368 Бояна Георгиева 08 Приорити спорт 11,22
587 Паула Василева 08 София нест.
  17.04.2016г.  гр.София   старт: 14.10/неделя/
           
    60м. момичета Фин 2008г. и по-малки  
  Име и фамилия година Клуб Резултат
1 371 Калина Георгиева 08 Приорити спорт 9,70
2 320 Йоана Тръндева 08 СКЛА Хеброс 10,15
3 300 Габриела Христова 09 Академик 10,29
4 369 Ема Стефанова 08 Приорити спорт 10,31
5 319 Косара Тенева 08 СКЛА Хеброс 10,4
6 500 Еленда Джоунс 08 Ивет Лалова  10,42
7 618 Даная Стоянова 08 Спартак Плевен 10,43
8 317 Айнур Сали 08 СКЛА Хеброс 11,05
17.04.2016г.  гр.София   старт: 12.45/неделя/
         
  60м.момчета 2008г. и след това  
         
Име и фамилия год Клуб Рез
  Първа серия      
375 Велизар Ветов 08 Приорити спорт 10,42
172 Борислав Дуков 08 Приорити спорт 10,53
129 Борислав Стоичков 08 СК Костенец 10,60
452 Виктор Асенов 08 СК Юлис -Е.Пелин 10,80
503 Ангел Ярев 08 Ивет Лалова  10,95
472 Александър Недялков 08 ЧСОУ Цар Симеон 11,04
433 Александър Димитров 08 СК Костенец 11,06
  Втора серия      
473 Кирил Календерски 08 ЧСОУ Цар Симеон 10,58
388 Димитър Борисов 08 Юниварсал 10,65
142 Виктор Захариев 08 СК Костенец 10,68
401 Деян Илиев 08 Фортуна-Кост. 11,09
502 Даниел Арсенов 08 Ивет Лалова  11,80
464 Захари Горчев 08 КЛАС Костенец 14,31
308 Илия Бочанов 08 Академик нест.
  Трета серия      
323 Кристиан Кирилов 08 СКЛА Хеброс 10,25
506 Крис Цанков 08 Ивет Лалова  10,33
104 Красимир Люцканов 08 Приорити спорт 10,50
474 Матей Павлов 08 ЧСОУ Цар Симеон 10,52
250 Костантин Филипов 08 Академик 11,40
402 Николай Георгиев 08 Фортуна-Кост. 11,48
479 Любослав Доински 08 КЛАС Костенец 11,59
  Четвърта серия      
343 Светлин Стоянов 08 Атлет-Мездра 10,68
322 Радослав Тодоров 08 СКЛА Хеброс 10,71
470 Огнян Огнянов 08 Теди Коларова 11,30
451 Симеон Йорданов 08 СК Юлис -Е.Пелин 11,32
478 Николай Матрачийски 08 КЛАС Костенец 11,40
450 Теодор Добрев 08 СК Юлис -Е.Пелин 14,70
5042 Тихомир Андреев 08 Венелина Венева нест.
  Пета серия      
504 Тодор Янков 08 Ивет Лалова  10,87
505 Явор Минковски 08 Ивет Лалова  11,25
304 Борис Борисов 09 Академик 11,77
548 Александър Борисов 09 Класа 11,92
507 Александър Тодоров  09 Ивет Лалова  12,25
469 Александър Балабанов 09 Теди Коларова нест.
435 Ангел Дарандашев 09 СК Костенец нест.
  Шеста серия      
467 Димитър Воденичаров 09 Теди Коларова 10,90
508 Иво Енчев 09 Ивет Лалова  11,32
378 Борис Генчев 09 Приорити спорт 11,50
302 Борислав Петров 09 Академик 11,55
447 Борис Йорданов 09 Ч.Ч.Чендини 11,57
379 Димитър Мургин 09 Приорити спорт 11,63
438 Калоян Миланов 09 СК Костенец 11,71
  Седма серия      
608 Венцислав Димитров 10 КЛАС Костенец 11,05
516 Калоян Люцканов 10 Ивет Лалова  12,29
380 Мирослав Генадиев 09 Приорити спорт 12,54
436 Александър Петковски 10 СК Костенец 12,82
437 Ивайло Данин 10 СК Костенец 13,04
434 Данаил Бонев 10 СК Костенец 14,07
107 Емануел Пешев 10 СК Костенец 14,19
  Осма серия      
625 Теодор Люцканов 08   11,25
306 Никола Боянов 10 Академик 12,20
106 Христо Николов 10 СК Костенец 14,46
468 Тони Воденичаров 12 Теди Коларова 15,20
307 Спас Ибришимов 11 Академик 16,10
600 Георги Шахпазов 11 Приорити спорт нест.
389 Светослав Ценов 11 Левски Сф нест.
         
  Девета серия      
308 Илия Бочалов 08 Академик 10,56
598 Иван Василев 08 София 10,81
298 Николай Джуджев 09 Академик 11,65
640 Михаил Апостолов 09 Теди Коларова 13,69
  17.04.2016г.  гр.София   старт: 14.15/неделя/
           
    60м.момчета Финал 2008г. и по-малки  
           
  Име и фамилия година Клуб Резултат
1 375 Велизар Ветов 08 Приорити спорт 9,90
2 474 Матей Павлов 08 ЧСОУ Цар Симеон 10,38
3 323 Кристиан Кирилов 08 СКЛА Хеброс 10,54
4 172 Борислав Дуков 08 Приорити спорт 10,56
5 104 Красимир Люцканов 08 Приорити спорт 10,90
6 473 Кирил Календерски 08 ЧСОУ Цар Симеон 10,94
7 506 Крис Цанков 08 Ивет Лалова  10,95
  308 Илия Бочалов 08 Академик нест.
  Таблица трибой момичета                  
ном Име и фамилия год. Отбор 60м. точки Скок дълж. точки 600м. точки Общо
2212 Мила Димитрова 03 Тракия 96 8,0 87 4,82 63  1.46.1 78  228
3206 Силвия Йолова 03 Атлет Мездра 8,5 67 4,41 50  1.55.8 61  178
2326 Божидара Бакалова 04 Чендини 8,7 61 4,22 45  1,56.1 60  166
1018 Боряна Йорданова 04 СК Костенец 8,6 64 4,29 47  2,00.3 54  165
3208 Мария Панталеева 03 Атлет Мездра 8,7 61 4,43 51  2,02.4 52  164
2199 Пламена Тосева 04 Тракия 96 8,3 74 3,81 34  1.59.2 56  164
621 Емили Найденова 03 Спартак Плевен 8,5 67 4,23 45  2,03.6 50  162
1131 Анелия Асенова 03 СКЛА Хеброс 8,4 70 4,35 48  2,10.1 43  161
2208 Величка Чоплишка 03 Тракия 96 8,5 67 4,06 40  2,07.6 45  152
2159 Габриела Гогова 03 Венелина Венева 8,7 64 3,77 32  2,01.1 53  149
2486 Теодора Вътова 03 Олимпия Враца 9,0 54 3,82 34  2,02.5 53  141
152 Стелияна Петкова 04 Приорити спорт 9,0 54 3,61 28  1.57.2 59  141
2684 Вени Търновийска 04 Левски София 8,5 67 4,01 39  2.21.5 31  137
1132 Виктория Недева 03 СКЛА Хеброс 8,7 61 4,10 41  2.17.9 35  137
141 Катерина Грозданова 04 Приорити спорт 9,0 54 3,80 33  2,10.2 43  130
3369 Гергана Иванова 03 АК Джордан 8,6 64 3,66 30  2.19.8 33  127
150 Славена Славова 04 Приорити спорт 8,9 56 4,06 40  2.21.7 31  127
1137 Иванина Иванова 04 СКЛА Хеброс 9,0 54 3,88 35  2,15.0 38  127
3203 Ива Митова 05 Атлет Мездра 9,3 48 3,79 33  2,07.2 45  126
134 Анета Венкова 04 Приорити спорт 9,3 48 3,81 34  2.17.7 35  117
401 Магдалена Димитрова 03 СК Юлис Е.Пелин 8,8 58 3,80 33  2,32.4 22  113
2671 Антония Иванова 03 Локомотив СФ 9,4 46 3,40 23  2,10.2 42  111
3207 Анна Митова 03 Атлет Мездра 9,4 46 3,34 21  2,10.5 42  109
1842 Ина Конова 05 Спартак Плевен 9,3 48 3,36 22  2.13.2 39  109
1058 Йоана Николова 04 Атлетик Сф 9,0 54 3,17 17  2.15.2 37  108
3370 Елица Гаврилова 03 АК Джордан 9,2 50 3,42 23  2.18.3 33  106
1138 Стела Гешева 05 СКЛА Хеброс 9,4 46 3,59 28  2.25.1 28  102
3368 Габриела Димова 04 АК Джордан 9,3 48 3,01 13  2.15.4 37  98
4354 Христина Спасова 04 В.Левски-Сандански 9,8 38 2,90 10  2,04.0 50  98
2697 Карин Тепеликян 04 КЛАСА 9,0 54 3,10 15  2.24.2 28  97
891 Ерика Чандърова 04 КЛАСА 9,3 48 3,55 27  2.32.2 22  97
416 Ралица Естатиева 05 Септември Сф 9,4 46 3,00 13  2.15.5 37  96
1139 Габриела Георгиева 03 СКЛА Хеброс 9,7 40 3,52 26  2.26.0 28  94
3360 Мария Михова 05 АК Джордан 9,3 48 3,03 13  2.21.2 31  92
1135 Наталия Крумова 04 СКЛА Хеброс 9,7 40 3,40 23  2.25.4 28  91
3367 Дияна Плякова 05 АК Джордан 9,5 44 3,00 13  2.19.2 33  90
403 Йоанна Ангелова 05 СК Югозапад 9,7 40 2,95 11  2,14.7 38  89
130 Елиза Раднева 05 Приорити спорт 9,5 44 3,02 13  2.25.8 28  85
2162  Виолета Кабаджова 03 Венелина Венева 9,9 36 2,84 2.19.6 33  78
2667 Наталия Койчева 04 Локомотив СФ 9,5 44 3,70 31  нест.   75
1134 Виктория Крумова 04 СКЛА Хеброс 10,6 26 3,01 13  2.24.0 29  68
415 Ния Славчева 05 Септември Сф 9,9 36 2,77 нест.   43
419 Ина Пламенова 04 Септември Сф 10,2 32 1,85 0 нест.   32
418 Лора Владимирова 04 Септември Сф 10,7 24 2,43 0 нест.   24
3204 Денис Владимирова 04 Атлет Мездра нест.   нест.   нест.    
4250 Сани Асенова 05 Правец 92 нест.   нест.   нест.    
3494 Александра Господинова 03 Приорити спорт нест.   нест.   нест.    
1849 Цветелина Георгиева 03 Спартак Плевен нест.   нест.        

 

  Таблица трибой момчета                  
ном Име и фамилия год. Отбор 60м. точки Скок дълж. точки 800м. точки Общо
2327 Иво Йорданов 03 Чендини 7,8 78 4,69 60  2.34.8 59  197
398 Кристиан Гешев 03 СК Юлис Е.Пелин 7,8 78 5,09 70  2.51.6 44  192
1607 Кирил Петков 03 СК Пранджева 8,3 61 4,93 66  2.37.2 55  182
1846 Виктор Вангелов 03 Спартак Плевен 8,3 61 4,82 64  2.47.8 46  171
385 Петър Димитров 03 Атлетик Сф 8,1 67 4,49 55  2.46.6 47  169
112 Алекс Варадинов 03 Левски София 8,3 61 4,39 53  2.50.3 45  159
1136 Божидар Саръбоюков 04 СКЛА Хеброс 8,7 51 4,68 60  2.55.3 41  152
4269 Калоян Топов 03 Д.Вучков-Вучето 8,5 55 4,11 46  2.50.9 45  146
628 Томислав Русев 05 Приорити спорт 8,7 51 3,94 42  2.57.4 39  132
1958 Енрике Трайков 04 АК Враца 8,9 47 3,59 32  2.51.2 44  123
892 Стелян Мъглов 04 КЛАСА 8,5 55 3,74 37  3,09.2 29  121
4251 Дамян Кирилов 05 Правец 92 9,2 41 3,73 36  2.53.8 42  119
137 Дарин Атанасов 04 Приорити спорт 9,2 41 3,54 30  2.59.6 37  108
417 Явор Иванов 05 Септември Сф 9,7 32 3,46 27  3,12.9 27  86
402 Юлиан Христов 03 СК Юлис Е.Пелин 9 45 3,52 30  нест.   75
2480 Давид Бочев 05 Олимпия Враца 9,7 32 2,85 0 3,02.1 35  67
885 Деян Ангелов 03 КЛАСА 9,2 41 3,09 3.37.3 13  63
420 Мартин Христов 04 Септември Сф 9,8 30 3,21 15  3.51.3 52
3365 Калоян Гаврилов 05 АК Джордан 9,8 30 2,79 0 4.35.2 0 30
4356 Асен Апостолов 05 В.Левски-Сандански нест.   нест.   3.39.4 12  12
2198 Мартин Петров 04 Тракия 96 нест.   нест.   нест.    
899 Виктор Яшмаков 03 Лили и Коста нест.   нест.   нест.    
  17.04.2016г.  гр.София   старт: 13.15/неделя/
           
  Щафета момичета дете-родител момичета 2 Х 50м. 2006-07г
Място Име и фамилия год Клуб Рез
1 511 Дарена Петрова 07 Ивет Лалова  14,68
2 512 Алина Петева 07 Ивет Лалова  14,94
3 312 Илайда Нурулова 07 Академик 15,02
4 326 Мелиса Шабан 06 СКЛА Хеброс 15,03
5 362 Мария Мургина 07 Приорити спорт 15,04
6 324 Симона Георгиева 07 СКЛА Хеброс 15,14
7 423 Сиана Бръмбарова 07 Тракия 96 Пловдив 15,15
8 537 Деяна Кипрова 06 АК Джордан 15,40
9 336 Андреа Романска   Олимпия Враца 15,61
10 335 Константина Семерджиева 07 Академик 15,71
11 364 Ивайла Главурова 06 Приорити спорт 16,00
12   Виктория Бонева 07 Дружба 16,00
13 249 Рая Радева 06 СК Костенец 16,10
14   Стефани Стрезова 07 Костенец 16,12
15 396 Марая Иванова 07 ЦСКА Сф 16,33
16 363 Мария Пашалийска 07 Приорити спорт 16,87
17 638 Емилия Апостолова   София 17,60
18 551 Калина Тодорова   Класа 19,35
19 336 Андреа Романска 06 Олимпия Враца нест.
20 412 Стефани Тодорова   Приорити спорт нест.
21 5029 Рени Тронкова 06 АК Враца нест.
  17.04.2016г.  гр.София   старт: 13.25/неделя/
           
    Щафета дете-родител момчета 2 Х 50м. 2006-2007
           
  Име и фамилия година Клуб Рез
327 Станаислав Колев 06 СКЛА Хеброс 14,00
314 Виктор Кънев 06 Академик 14,15
333 Атанас Георгиев  07 Олимпия Враца 14,51
5009 Константин Димитров 06 СК Юлис -Е.Пелин 15,02
443 Борис Минков 06 Чендини 15,09
222 Габриел Лазаров 07 СК Костенец 15,33
294 Атанас Ибришимов 06 Академик 15,34
271 Калоян Генов 06 СК Костенец 15,42
495 Лени Момчилов 07 Клас Костенец 15,84
10  329 Иван Ачкаканов 07 Академик 15,98
11  366 Адриан Петров 07 Приорити спорт 15,99
12  290 Огнян Димитров 06 Академик 17,31
13  550 Кристиян Руйнеков 07 Класа 18,45
14  409 Кристиян Чогловски 07 Хамер-Трявна 18,69
15  633 Борис Паунов 06 Приорити спорт 19,03
16  610 Мирослав Николов 06 Клас Костенец 19,09
17  293 Дани Баганов 06 Академик нест.
  17.04.2016г.  гр.София   старт: 13.35/неделя/
           
    Щафета дете-родител момичета 2 Х 50м. 2008г. и по-малки
           
  Име и фамилия година Клуб Рез
1 639 Рая Милкова 08 СКЛА Хеброс 14,75
2 300 Габриела Христова 09 Академик 15,31
3 369 Ема Иванова 08 Приорити спорт 15,81
4 498 Рея Рачева  08 Ивет Лалова  15,82
5 371 Калина Георгиева 08 Приорити спорт 16,04
6 471 Михаела Георгиева  08 Класа 16,28
7 330 Цвета Николова 08 Олимпия Враца 16,50
8 432 Лея Ваклина 11 СК Костенец 16,50
9 497 Емилия Панайотова  08 Ивет Лалова  16,81
10 299 Евгения Стоименова 09 Академик 16,86
11 501 Емма Бонева  08 Ивет Лалова  17,18
12 373 Цветомира Чипева 09 Приорити спорт 17,32
13 370 Николая Палазова 09 Приорити спорт 17,50
14 372 Моника Панталеева 08 Приорити спорт 17,73
15 374 Никол Пандова 09 Приорити спорт 17,75
16 305 Карин Семерджиева 10 Академик 17,83
17 331 Никол Лазарова 08 Олимпия Враца 18,04
18 318 Мария Георгиева 08 СКЛА Хеброс 18,21
19 500 Еленда Джоунс 08 Ивет Лалова  18,24
20 320 Йоана Тръндева 08 СКЛА Хеброс 18,41
21 296 София Каладжиева 08 Академик 20,29
22 480 Дара Димитрова 12 КЛАС Костенец 21,16
23 328 Юлиета Белчева 09 Олимпия Враца 21,79
24 319 Косара Тенева 08 СКЛА Хеброс 21,83
25 616 Яна Митева 12 Приорити спорт 24,85
26 166 Любов Минчева 09 СК Костенец 26,13
27 345 Анжелина Петкова 08 АК Враца нест.
28 295 Десислава Каракаданова 08 Академик нест.
29 549 Диана Карапенчева 08 Класа нест.
30 297 Кристи Христова 08 Академик нест.
31 321 Бояна Сивкова 09 СКЛА Хеброс нест.
32 430 Иванина Атанасова 09 СК Костенец нест.
33 429 Петя Младенова 09 СК Костенец нест.
34 431 Мартина Стаменова 10 СК Костенец нест.
  17.04.2016г.  гр.София   старт: 13.45/неделя/
           
    Щафета дете-родител момчета 2 Х 50м. 2008г. и по-малки
           
  Име и фамилия година Клуб Рез
1 5047 Венцислав Димитров 10 КЛАС Костенец 15,29
2   Велизар Ветов 08 Приорити спорт 15,44
3 402 Николай Георгиев 08 Костинброд 15,56
4 379 Димитър Мургин 09 Приорити спорт 15,71
5 503 Ангел Ярев 08 Ивет Лалова  15,80
6 172 Борислав Дуков 08 Приорити спорт 16,04
7 451 Симеон Йорданов 08 СК Юлис -Е.Пелин 16,28
8 378 Борис Генчев 09 Приорити спорт 16,59
9 447 Борис Йорданов   Чендини 16,91
10 250 Костантин Филипов 08 Академик 17,5
11 401 Деан Илиев 08 Фортуна Костинброд 17,62
12 548 Александър Борисов 09 Класа 17,77
13 304 Борис Борисов 09 Академик 17,90
14 302 Борислав Петков 09 Академик 18,21
15 433 Александър Димитров 08 СК Костенец 18,60
16 380 Мирослав Генадиев 09 Приорити спорт 18,60
17 298 Николай Джуджев 08 Академик 20,16
18 436 Александър Петковски 10 СК Костенец 20,40
19 434 Данаил Бонев 10 СК Костенец 21,00
  129 Борислав Стоичков 08 СК Костенец нест.
  142 Виктор Захариев 08 СК Костенец нест.
  308 Илия Бочанов 08 Академик нест.
  104 Красимир Люцканов 08 Приорити спорт нест.
  435 Ангел Дарандашев 09 СК Костенец нест.
  438 Калоян Миланов 09 СК Костенец нест.
  107 Емануел Пешев 10 СК Костенец нест.
  437 Ивайло Данин 10 СК Костенец нест.
  106 Христо Николов 10 СК Костенец нест.
  600 Георги Шахпазов 11 Приорити спорт нест.
    Йордан Йорданов 14   нест.