"Децата на София" КЛАСИРАНЕ СЪБОТА 16.04.2016

КЛАСИРАНЕ след края на ден първи от турнира "Децата на София" :

 100 метра момичета СЕРИИ
год Клуб   Резулт  
171 Нелина Стоева 99 ВАЯ 94 12.44 ф
746 Цветелина Любомирова 99 Локо-Н.Карапет. 12.60 ф
2269 Цветелина Гемишева 01 СКЛА Тракия 12.62 ф
2170 Петя Кръчмарова 99 Тракия-96 Пловдив 12.70 ф
314 Яна Митовска 01 МКД-Работнички 12.81 ф
875 Изабела Соколова 02 КЛАСА 12.90 ф
142 Мария Караиванова 00 Приорити спорт 12.96 ф
1747 Андреа Савова 00 Ивет Лалова 12.98 ф
740 Росалия Рангелова 01 Локо-Н.Карапет. 13.01  
816 Глория Радулова 00 АК"Георги Дъков 13.02  
1076 Марта Аргирова 01 Атлетик Сф 13.10  
2318 Николина Чолакова 99 Чендини 13.17  
93 Никол Рангелова   ЦСКА Сф 13.20  
440 Мартина Йорданова 01 Чендини 13.27  
2331 Евгения Захова 02 Чендини 13.34  
2328 Кристън Радославова 02 Чендини 13.35  
91 Симона Богданова 02 ЦСКА Сф 13.39  
315 Бояна Митовска 02 МКД-Работнички 13.70  
442 Ралица Димитрова 00 Чендини 13.70  
852 Катрин Георгиева 00 КЛАСА 13.77  
151 Стелена Ангелова 99 Приорити спорт 13.80  
741 Венислава Георгиева 02 Локо-Н.Карапет. 13.85  
2042 Сияна Михайлова 02 СК Юниварсал 13.93  
1748 Нели Николова 00 Ивет Лалова 13.94  
81 Димана Христова 01 ЦСКА Сф 14.12  
288 Елина Димитрова 98 Славия СФ извън класир. 14.22 И.К.
1746 Никол Кожухарова 00 Ивет Лалова 14.25  
570 Александра Христова 00 Надежда София 14.27  
1745 Ивона Султова 01 Ивет Лалова 14.30  
1071 Цвета Христова 02 Атлетик Сф 14.30  
1725 Елеонора Петрова 99 Ивет Лалова 14.42  
559 Красимира Велева 02 ЧСОУ Дружба 14.43  
290 Елена Димитрова 98 Славия СФ извън класир. 14.47 И.К.
2045 Михаела Чумакова 00 СК Юниварсал 14.51  
1751 Лилия Лазова 00 Ивет Лалова 14.56  
299 Цветелина Боцева 00 Славия СФ 14.57  
85 Ива Криворова 01 ЦСКА Сф 14.82  
2670 Карина Бонева 00 Локомотив Сф 14.84  
2666 Анна Мария Танчева 02 Локомотив Сф 14.90  
739 Симона Георгиева 02 Локо-Н.Карапет. 14.91  
288 Олга Рачева 00 Надежда София 14.92  
1742 Виктория Жилкова 01 Ивет Лалова 14.92  
2157 Ерика Велев 02 Венелина Венева 14.95  
4271 Илиана Костадинова 01 Д.Вучков-Вучето 14.98  
737 Елеонора Асенова 02 Локо-Н.Карапет. 15.11  
566 Анна Терзийска 00 Надежда София 15.21  
88 Александрина Стойчева 02 ЦСКА Сф 15.37  
1723 Илияна Георгиева 99 Ивет Лалова 15.45  
1749 Изабел Петрова 00 Ивет Лалова 15.70  
565 Елена Грозева 01 Надежда София 20.29  
573 Красимира Велева 02 ЧСОУ Дружба Нест.  
1970 Изабела Писарска 00 АК Враца Нест.  
2046 Габриела Стоянова 00 СК Юниварсал Нест.  
1969 Ани Павлова 01 АК Враца Нест.  
561 Мила Георгиева 00 АК Плевен 2014 Нест.  
1971 Ванеса Нинова 00 АК Враца Нест.  
1964 Вивиан Трайкова 02 АК Враца Нест.  
384 Мариела Ганчева 01 Атлетик Сф Нест.  
1066 Теодора Паунова 02 Атлетик Сф Нест.  
562 Симона Радева 00 АК Плевен 2014 Нест.  
1959 Никол  Петрова 02 АК Враца Нест.  
1034 Никол Петрова 99 Атлетик Сф Нест.  
2426 Ралица Александрова 02 Хамер-Трявна Нест.  
2041 Любослава Мраценкова 02 СК Юниварсал Нест.  
1077 Ариана Кузманова 00 Атлетик Сф Нест.  
1960 Илина Петрова 02 АК Враца Нест.  
861 Катрина Петричева 00 КЛАСА Нест.  
 
   
  16.04.2016г. 100м.    гр.София старт: 12.30/събота/  
           
    Момичета 99-02 ФИНАЛ    
           
  Име и фамилия година Клуб Резултат
1 171 Нелина Стоева 99 ВАЯ 94 12.14
2 2269 Цветелина Гемишева 01 СКЛА Тракия 12.18
3 314 Яна Митовска 01 МКД-Работнички 12.26
4 746 Цветелина Любомирова 99 Локо-Н.Карапет. 12.42
5 875 Изабела Соколова 02 КЛАСА 12.64
6 142 Мария Караиванова 00 Приорити спорт 12.64
7 2170 Петя Кръчмарова 99 Тракия-96 Пловдив 12.71
8 1747 Андреа Савова 00 Ивет Лалова 12.78
  16.04.2016г.   гр.София   старт: 10.00/събота/            
    Скок дължина момчета 1999-02г.              
    Рекорд:  Крайно класиране              
  Име и фамилия година Клуб 1 2 3 4 5 6 рез.
1 295 Борис Линков 00 Славия СФ 6.31 6.26 6.13 6.29 5.90 6.26 6.31
2 556 Добромир Николов 01 АК Плевен 2014 x 5.68 5.88 x 5.68 5.69 5.88
3 124 Йосиф Иззе 99 Левски Сф 5.66 x x 5.58 x 5.14 5.66
4 553 Цветелин Кирилов 01 АК Плевен 2014 5.08 5.09 5.32 x 4.72 5.46 5.46
5 4272 Кристиян Кънев 99 Д.Вучков-Вучето 5.46 x x x x x 5.46
6 3428 Иван Бонев 02 Павел Павлов-Вр 4.90 5.00 x x 5.00 x 5.00
7 2158 Александър Стоянов 01 Венелина Венева 4.60 4.63 4.99 4.56 x 4.87 4.99
8 614 Виктор Георгиев 01 АК Враца 4.13 4.99 4.73 4.72 4.84 x 4.99
9 1070 Ивайло Иванов 02 Атлетик Сф 4.68 4.73 4.83       4.83
10 1962 Георги Михайлов 02 АК Враца 4.77 4.56 x       4.77
11 109 Спиридон Георгас 02 Левски Сф 4.39 4.54 x       4.54
12 90 Георги Миленков 02 ЦСКА Сф 4.24 4.20 4.22       4.24
13 1064 Кристиян Камелиев 02 Атлетик Сф x 3.78 3.83       3.83
  2494 Петър Маринов 00 Олимпия Враца x x x       0
  3431 Ивалин Николов 01 Павел Павлов-Вр x x x       0
  1965 Иван Георгиев 02 АК Враца             Нест.
  1968 Ерик Тронков 01 АК Враца             Нест.
  1028 Димитър Багриев 99 Атлетик Сф             Нест.
    16.04.2016г.  гр.София   старт: 10.00/събота/        
    Гюле момичета 1999-02г.              
    Рекорд:  Крайно класиране              
  Име и фамилия година Клуб 1 2 3 4 5 6 рез.
819 Яна Копчева 01 АК"Георги Дъков" 13.45 x 13.17 13.67 13.16 13.60 13.67
852 Катрин Георгиева 00 КЛАСА x _ _ _ 9.25 9.20 9.25
105 Мария Захариева 01 Левски Сф 7.55 6.75 6.40 7.20 6.80 6.62 7.55
  422 Неапола Матеева 97 из.к СК Венелина Венева 10.30 9.37 9.83 10.10 10.46 10.45 10.46
  2474 Атина Мастева 98 из.к Олимпия Враца             Нест.
16.04.2016г.   гр.София   старт: 11.00/събота/  
           
  100 момчета 1999-02г.      
           
Име и фамилия год Клуб Резултат  
101 Николай Игнатов 00 Левски Сф 11.40 ф
123 Валентин Георгиев 99 Левски Сф 11.52 ф
124 Йосиф Иззе 99 Левски Сф 11.70 ф
1750 Александър Вълчев 00 Ивет Лалова 11.72 ф
3432 Николай Ничовски 00 Павел Павлов-Вр 11.81 ф
1032 Радостин Калчев 99 Атлетик Сф 11.82 ф
102 Кристиан Патъров 00 Левски Сф 11.83 ф
2494 Цветомир Маринов 99 Олимпия Враца 11.85 ф
2466 Божин Стоянов 99 Олимпия Враца 11.96  
1080 Станислав Тодоров 00 Атлетик Сф 12.00  
2262 Минчо Давидов 02 СКЛАТ Тракия 12.01  
3431 Ивалин Николов 01 Павел Павлов-Вр 12.06  
103 Валентин Вълков 01 Надежда София 12.11  
84 Даниел Герински 01 ЦСКА Сф 12.17  
557 Теодор Димитров 01 АК Плевен 2014 12.18  
1033 Петър Борисов 99 Атлетик Сф 12.19  
506 Димитър Илиев 02 АСК Сливен 12.20  
1070 Ивайло Иванов 02 Атлетик Сф 12.33  
568 Адриан Грасия 00 Надежда София 12.38  
867 Стефан Стефанов 01 КЛАСА 12.42  
3408 Тодор Тодоров 99 Павел Павлов-Вр 12.46  
4272 Кристиян Кънев 99 Д.Вучков-Вучето 12.50  
382 Момчил Велинов 00 Атлетик Сф 12.50  
614 Виктор Георгиев 01 АК Враца 12.64  
611 Александър Желязков 00 Приорити спорт 12.66  
2696 Теодор Цветанов 01 Приорити спорт 12.69  
553 Цветелин Кирилов 01 АК Плевен 2014 12.76  
2158 Александър Стоянов 01 Венелина Венева 12.80  
556 Данаил Караиванов 00 ЧСОУ Дружба 12.98  
1962 Георги Михайлов 02 АК Враца 13.00  
557 Лютфи Исмаил 00 ЧСОУ Дружба 13.24  
554 Дениз Неждет 00 ЧСОУ Дружба 13.27  
558 Георги Велев 00 ЧСОУ Дружба 13.27  
560 Николай Иванов 00 Надежда София 13.30  
90 Георги Миленков 02 ЦСКА Сф 13.40  
1064 Кристиян Камелиев 02 Атлетик Сф 13.50  
286 Йордан Коцев 01 Локомотив 14.15  
556 Добромир Николов 01 АК Плевен 2014 Нест.  
1968 Ерик Тронков 01 АК Враца Нест.  
552 Стоян Петров 02 АК Плевен 2014 Нест.  
1028 Димитър Багриев 99 Атлетик Сф Нест.  
1079 Слави Мутафов 00 Атлетик Сф Нест.  
397 Андон Андонов 01 АСК Сливен Нест.  
858 Юлиян Георгиев 00 КЛАСА Нест.  
1965 Иван Георгиев 02 АК Враца Нест.  
488 Станимир Минчев 97 АСК Сливен изв.к 10.99  
4330 Светослав Иванов 95 АСК Сливен изв.к 11.12  
  16.04.2016г.  гр.София   старт: 12.35/събота/
           
    100 момчета 1999-02г. Финал  
           
  Име и фамилия година Клуб Резултат
1 123 Валентин Георгиев 99 Левски Сф 11.06
2 101 Николай Игнатов 00 Левски Сф 11.12
3 124 Йосиф Иззе 99 Левски Сф 11.44
4 1750 Александър Вълчев 00 Ивет Лалова 11.46
5 1032 Радостин Калчев 99 Атлетик Сф 11.47
6 2494 Цветомир Маринов 99 Олимпия Враца 11.50
7 3432 Николай Ничовски 00 Павел Павлов-Вр 11.58
8 102 Кристиан Патъров 00 Левски Сф декл.
  16.04.2016г.  гр.София   старт: 11.30/събота/            
    Рекорд:  Крайно класиране              
    Скок дължина момичета 1999-02г.              
                       
  Име и фамилия година Клуб 1 2 3 4 5 6 рез.
2335 Стела Тойчева 00 Чендини 4.96 5.14 х 5.10 5.06 5.15 5.15
2170 Петя Кръчмарова 99 Тракия -96 Пловдив 4.84 4.79 5.08 5.04 х х 5.08
1969 Ани Павлова 01 АК Враца х 4.75 4.92 4.81 х 4.68 4.92
3433 Вероника Николова 00 Павел Павлов-Вр 4.78 4.53 4.77 4.68 4.70 4.82 4.82
3429 Десислава Йорданова 02 Павел Павлов-Вр х 4.70 4.78 4.56 х х 4.78
440 Мартина Йорданова 01 Ч.Ч.Чендини 4.51 4.35 х х 4.69 х 4.69
852 Катрин Георгиева 00 КЛАСА 4.52 4.39 4.54 4.58 х 4.63 4.63
2673 Ани Асенова 99 Павел Павлов-Вр 4.55 4.47 4.47 4.56 х 4.61 4.61
555 Деница Иванова 01 АК Плевен 2014 4.21 4.17 4.24       4.24
10  615 Вивиан Трайкова 02 АК Враца х х 4.20       4.20
11  3430 Светлиана Лиданска 01 Павел Павлов-Вр 3.81 3.96 4.05       4.05
12  562 Симона Радева 00 АК Плевен 2014 х 3.88 4.01       4.01
13  3427 Исабел Стоянова 02 Павел Павлов-Вр х х 3.90       3.90
14  439 Юлиана Колева 00 Ч.Ч.Чендини х 3.79 3.85       3.85
  441 Цвети Костадинова 00 Ч.Ч.Чендини х х х       0
  105 Мария Захариева 01 Левски Сф             Нест.
  1959 Никол  Петрова 02 АК Враца             Нест.
  1960 Илина Петрова 02 АК Враца             Нест.
  1970 Изабела Писарска 00 АК Враца             Нест.
  1971 Ванеса Нинова 00 АК Враца             Нест.
  561 Мила Георгиева 00 АК Плевен 2014             Нест.
  384 Мариела Ганчева 01 Атлетик Сф             Нест.
  1077 Ариана Кузманова 00 Атлетик Сф             Нест.
  2269 Цветелина Гемишева 01 СКЛАТ Тракия             Нест.
  16.04.2016г.  гр.София   старт: 11.30/събота/            
    Рекорд:  Крайно класиране              
    Гюле момчета 1999-02г.                
                       
  Име и фамилия година Клуб 1 2 3 4 5 6 рез.
817 Данаил Кънчовски 00 АК"Георги Дъков 13.62 x 13.33 12.95 13.20 12.36 13.62
2471 Цветан Вълков 99 Олимпия Враца 11.39 12.04 12.30 х 10.80 11.26 12.30
408 Иван Амиров 99 Хамер-Трявна 9.44 8.65 9.56 8.90 9.28 9.10 9.56
1961 Кристиян Цветанов 02 АК Враца 7.08 6.28 6.66 7.38 7.09 7.20 7.30
  552 Стоян Петров 02 АК Плевен 2014             Нест.
  16.04.2016г.  гр.София   старт: 12.00/събота/
    800м. момичета 1999-02г. Крайно класиране
           
  Име и фамилия год Клуб Резултат
1 3210 Рая Лалова 01 Атлет Мездра 2:30:0
2 2048 Диана Роглева 00 СК Юниварсал 2:38:8
3 1072 Йоана Чакърова 02 Атлетик Сф 2:46:4
4 561 Никол Унджиева 00 Надежда София 2:47:6
5 3500 Цвети Герчова 00 Атлет Мездра 2:49:8
6 599 Николета Йорданова 00 АСК Сливен 2:52:9
7 1073 Илияна Стефанова 01 Атлетик Сф незав.
8 398 Николина Йорданова 00 АСК Сливен нест.
  16.04.2016г.  гр.София   старт: 12.15/събота/
           
    800м. момчета 1999-02г.    
           
  Име и фамилия година Клуб Резултат
1 1030 Методи Миланов 99 Атлетик Сф 2:07.2
2 2268 Димитър Аргиров 01 СКЛАТ Тракия 2:11:2
3 75 Кристиян Йорданов 00 ЦСКА Сф 2:12.8
4 3489 Колю Колев 00 Атлетик-Хасково 2:16.6
5 520 Димитър Ангелов 01 АСК Сливен 2:16.7
6 3485 Стоян Колев 01 Атлетик -Хасково 2:18.3
7 850 Константин Йовчев 99 АК"Георги Дъков 2:18.4
8 3209 Иван Драгановски 01 Атлет Мездра 2:18.4
9 109 Спиридон Георгас 02 Левски Сф 2:23.5
10 527 Николай Рохов 01 АСК Сливен 2:34.3
11 2160 Ангел Каменов 02 "Венелина Венева 2:36.0
  348 Валери Недялков 02 АК Враца незав.
  858 Юлиян Георгиев 00 КЛАСА нест.
  101 Николай Игнатов 00 Левски Сф нест.
  16.04.2016г.  гр.София   старт: 13.00/събота/
    400м. момичета 1999-02г.    
  Име и фамилия година Клуб Рез
1 2318 Николина Чолакова 99 Чендини 60.84
2 3210 Рая Лалова 01 Атлет Мездра 60.85
3 1999 Надежда Костова 99 СК Юниварсал 62.61
4 1747 Андреа Савова 00 Ивет Лалова 62.65
5 142 Мария Караиванова 00 Приорити спорт 63.51
6 2335 Стела Тойчева 00 Чендини 63.52
7 816 Глория Радулова 00 АК"Георги Дъков 64.48
8 2331 Евгения Захова 02 Чендини 65.24
9 3482 Александра Димитрова 02 Атлетик-Хасково 65.65
10 2228 Паолина Грозева 01 Тракия-96 67.63
11 1746 Никол Кожухарова 00 Ивет Лалова 68.24
12 151 Стелена Ангелова 99 Приорити спорт 68.83
13 1748 Нели Николова 00 Ивет Лалова 68.84
14 1724 Ванеса Попова 99 Ивет Лалова 69.85
15 861 Катрина Петричева 00 КЛАСА 70.04
16 1725 Елеонора Петрова 99 Ивет Лалова 71.70
17 1723 Илияна Георгиева 99 Ивет Лалова 72.20
18 1742 Виктория Жилкова 01 Ивет Лалова 73.77
19 2672 Стефани Стоилова 00 Чендини 74.29
20 1751 Лилия Лазова 00 Ивет Лалова 75.60
21 383 Мария Лилкова 01 Атлетик Сф 75.83
22 559 Красимира Велева 02 ЧСОУ Дружба 78.37
  350 Радина Крастанова 02 АК Враца Нест.
  1745 Ивона Султова 01 Ивет Лалова Нест.
  554 Дениз Неджет 00 ЧСОУ Дружба Нест.
  349 Ирена Ивайлова 02 АК Враца Нест.
  2157 Ерика Велев 02 Венелина Венева Нест.
  314 Яна Митовска 01 МКД-Работнички Нест.
  16.04.2016г.  гр.София   старт: 13.25/събота/  
    400м. момчета 1999-02г.    
  Име и фамилия година Клуб Рез
1 2338 Александър Златев 00 Чендини 54.20
2 536 Живко Балканджийски 00 АСК Сливен 54.36
3 3468 Дейвид Борисов 99 Атлетик-Хасково 54.43
4 101 Николай Игнатов 00 Левски Сф 54.82
5 2262 Минчо Давидов 02 СКЛАТ Тракия 55.31
6 124 Йосиф Иззе 99 Левски Сф 55.46
7 2336 Никита Симинкович 00 Чендини 55.62
8 517 Карим Незами 01 АСК Сливен 56.46
9 2217 Гени Семковски 02 Тракия 96 56.52
10 3469 Рашид Рашид 99 Атлетик-Хасково 57.36
11 1033 Петър Борисов 99 Атлетик Сф 58.56
12 1750 Александър Вълчев 00 Ивет Лалова 59.58
13 3482 Христо Нейков 02 Атлетик -Хасково 60.51
14 858 Юлиян Георгиев 00 КЛАСА 61.68
15 558 Георги Велев 00 ЧСОУ Дружба 61.72
16 143 Михаил Николов 00 Приорити спорт 62.83
17 557 Лютфи Исмаил 00 ЧСОУ Дружба 63.32
18 747 Генади Милинков 99 Локомотив-Н.Карапетр. 63.48
19 2160 Ангел Калинов 02 Венелина Венева 64.71
20 554 Дениз Неждет 00 ЧСОУ Дружба 68.12
21 743 Александър Герасимов 01 Локомотив-Н.Карапетр. 69.10
22 556 Данаил Караиванов 00 ЧСОУ Дружба 72.27
  348 Валери Недялков 02 АК Враца Нест.
  1963 Стивън Иванов 02 АК Враца Нест.
  552 Стоян Петров 02 АК Плевен 2014 Нест.
  109 Спиридон Георгас 02 Левски Сф Нест.
  557 Теодор Димитров 01 АК Плевен 2014 Нест.
  556 Добромир Николов 01 АК Плевен 2014 Нест.
  102 Кристиан Патъров 00 Левски Сф Нест.
  1031 Антонио Иванов 99 Атлетик Сф Нест.
  494 Живко Стоянов 97 АСК Сливен изв.к 49.18 ИК