Атлетическа лига 2019-20 Ранглиста

 

 

 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М Ч Е Т А 2003-2004  
     
1 Александър Георгиев (Спартак Плев) 20
2 Мартин Нури (Тракия 96 Пд) 18
3 Даниел Кирев (Браун тим ВТ) 15
4 Светослав Малашки (Спартак Плев) 12
5 Кристиан Кръстев (Приорити спорт) 8
6 Божидар Саръбоюков (Хеброс ХАрм) 7
7 Николай Кауфман (Ивет Лалова СА) 5
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М И Ч Е Т А 2003-2004
     
1 Йоана Николова (Атлетик Сф) 20
1 Изабел Крамарска (Вучето Самок) 20
3 Анета Венкова (Приорити спорт) 18
4 Стелияна Петкова (Приорити спорт) 17
5 Инна Филипова (Атлетик Сф) 15
5 Силви Иванова (Атлетик Сф) 15
7 Марая Розева (Атлетик Сф) 14
8 Илияна Цанова (Атлетик Сф) 12
9 Дарина Годинова (Приорити спорт) 11
10 Виктория Кръстева (Team Banova) 8
10 Десислава Боянова (Браун тим ВТ) 8
12 Андреа Замфирова (Атлетик Сф) 7
13 Виктория Чалеева (Спортико) 5
14 Дарина Папазова (Надежда Сф) 3
14 Никол Богданова (Атлетик Сф) 3
16 Лия Байчева (Атлетик Сф) 2
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М Ч Е Т А 2005-2006  
     
1 Емил Костов (Спартак Плев) 20
2 Станислав Колев (Хеброс Харм) 19
3 Калоян Клечаров (Приорити спорт) 18
4 Калоян Айранов (Сливен) 17
5 Андреан Димитров (Сливен) 16
6 Георги Хаджийски (Тракия 96 Пд) 15
7 Кристиян Гоцев (Ивет Лалова СА) 13
8 Кристиян Тахмизян (Тракия 96 Пд) 11
9 Кристиян Иванов (Браун тим ВТ) 8
9 Дейвид Стоименов (Академик Сф) 8
9 Виктор Георгиев (Надежда Сф) 8
12 Димо Николов (Радуканови Вд) 6
12 Станислав Станков (Сливен) 6
12 Васко Василев (Ерих Кестнер) 6
15 Христо Митков (Радуканови Вд) 5
16 Камен Кошев (Приорити спорт) 4
17 Илиян Данаилов (Лок Русе) 3
18 Илиян Бонев (Хебър Пз) 2
19 Бойко-Алекс Ортнер (Ерих Кестнер) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М И Ч Е Т А 2005  
     
     
1 Михаела Иванова (Джордан) 20
2 Василена Антонова (Ив.Младенов Вр) 19
2 Евелина Иванова (Ив.Младенов Вр) 19
4 Елена Петкова (Атлетик Сф) 15
4 Ванеса Йочева (Звездите ПЕтрич) 15
4 Мадлен Маринова (Приорити спорт) 15
7 Яна Ивкова (Спортико) 12
8 Красимира Борисова (Надежда Сф) 11
8 Никол Ангелова (Звездите Петрич) 11
8 Алексана Петкова (Ивет Лалова СА) 11
11 Деница Захариева (Приорити спорт) 10
12 Христина Иванова (Ив.Младенов Вр) 9
13 Елена Аргирова (Сливен) 8
14 Избела Георгиева (Надежда Сф) 7
15 Ивелина Русимова (Спортико) 7
15 Ирен Саръбоюкова (Хеброс Харм) 6
17 Паолина Дочкова (Радуканови Вд) 5
18 Ирина Кръстева (Приорити Спорт) 3
19 Синтия Кънчева (Сливен) 2
19 Катрин Сърбова (Ивет Лалова СА) 2
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М Ч Е Т А 2007  
     
1 Боян Иванов (Академик Сф) 20
2 Никола Захов (Приорити спорт) 17
2 Марио Чавдаров (Приорити спорт) 17
2 Калоян Николов (Приорити спорт) 17
5 Росен Балабосов (Тракия Пд) 14
6 Давид Желев (Пендарева Кз) 11
7 Стефан Йорданов (Надежда Сф) 9
8 Борис Шекиров (Атлетик Сф) 7
8 Георги Костов (Академик Сф) 7
10 Константин Златков (Приорити) 5
11 Теодор Мераков (Ерих Кестнер) 4
12 Даниел Кръстев (Ерих Кестнер) 2
13 Славчо Симеонов (Атлетик Сф) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М И Ч Е Т А 2007  
     
1 Симона Георгиева (Хеброс Харм) 20
2 Сияна Бръмбарова (Галакси Пд) 17
2 Мелани Венциславова (Атлет Мездра) 17
4 Анна Миланова (Ивет Лалова СА) 16
5 Дарена Петрова (Ивет Лалова СА) 14
6 Иляйда Нуруллова (Академик Сф) 13
7 Ева Недялкова (Спартак Плев) 12
8 Ева Чакърова (Сливен) 11
9 Константина Семерджиева (Академик Сф) 9
10 Йоанна Маринова Спартак Плев) 8
11 Симона Гарванова (Ивет Лалова СА) 5
11 Стела Бръмбарова (Галакси Пд) 5
13 Никол Велкова (Звездите Петрич) 4
13 Виола Дончева (КЛАСА) 4
15 Лилия Цекова (Ерих Кестнер) 2
15 Мария Гьонова (Олимпия Враца) 2
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М Ч Е Т А 2008  
     
1 Деян Цветанов (Ив.Младенов Враца) 20
2 Теодор Христов (Приорити спорт) 19
3 Теодор Янков (Ивет Лалова СА) 17
4 Константин Филипов (Спортико) 13
5 Денислав Генадиев (Радуканови Вд) 12
6 Мартин Стефанов (Атлетик Сф) 11
7 Ангел Ярев (Ивет Лалова СА) 10
8 Антоан Ангелов (Тереза Маринова) 8
9 Кирил Евтимов (Приорити спорт) 7
9 Николай Георгиев (Фортуна Кстбр) 7
11 Александър Иванов (Браун Тим ВТ) 5
11 Мартин Николов (Фортуна Кстбр) 5
13 Иван Гъдев (Тракия 96 Пд) 4
13 Мартин Милушев (Фортуна Кстбр) 4
15 Радослав Тодоров (Хеброс Харм) 3
15 Алекс Маринов (Team Banova) 3
17 Цветомир Митев (Хебър Пз) 2
18 Никола Николов (Деймос спорт) 1
18 Емил Григоров (Академик Сф) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М И Ч Е Т А 2008  
     
     
1 Ивайла Мишина (Радуканови Вд) 19
2 Карина Цончева (Сливен) 17
3 Яница Станчева (Русе Кар Мотор Сп) 15
4 Рая Димитрова (Славия) 11
4 Калина Георгиева (Приорити спорт) 11
6 Лаура Гравион (Тереза Маринова) 10
7 Калина Колева (Ивет Лалова СА) 9
8 Калина Григорова (Ивет Лалова СА) 8
8 Владислава Бойчева (Радуканови Вд) 8
10 Ема Иванова (Приорити спорт) 7
10 Анжелина Петкова (Ив.Младенов Вр) 7
12 Деница Русева (Спартак Плев) 6
12 Елена Шикова (Звездите Петрич) 6
12 Нели Благоева (Приорити спорт) 6
15 Ивайла Дитовска (КЛАСА) 5
15 Йоана Тръндева (Хебър Пз) 5
17 Моника Илиева (Ивет Лалова СА) 4
17 Даная Петкова (Браун тим ВТ) 4
19 Рая Милкова (Хеброс Харм) 3
20 Ноела Петкова (Феникс 2004 Плев) 2
21 Никол Ангелова (Олимпия Враца) 1
21 Цветелина Христова (Атлтик Сф) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М Ч Е Т А 2009  
     
1 Георги Попов (Спартак Плев) 20
2 Стилян Орлинов (Сливен) 18
3 Ангел Костов (Академик Сф) 15
4 Иво Радев (Спартак Плев) 13
4 Алпер Мустафа (Спартак Плев) 13
4 Илиян Марков (Тракия Пд) 13
4 Димитър Воденичаров (КЛАСА) 13
8 Васил Антонов (Радуканови Вд) 9
9 Любомир Илиев (Ивайло Младенов Вр) 6
9 Александър Алексиев (Приорити спорт) 6
11 Калоян Бояджиев (Академик Сф) 5
12 Валентин Шишков (АК Враца) 4
12 Веселин Стаменов (Хай левел) 4
14 Даниел Севдин (Приорити спорт) 2
15 Мартин Гърньовски (Атлетик Сф) 1
15 Даниел Иванов (Индивидуално) 1
15 Никола Костов (Приорити спорт) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020  
  М О М И Ч Е Т А 2009  
  Име, презиме  
     
1 Виктория Ангелова (Приорити спорт) 20
2 Теодора Симеонова (Спартак Плев) 17
3 Албена Любомирова (Тереза Маринова) 15
4 Евгения Стоименова (Академик Сф) 14
5 Любомира Веранска (Тракия 96 Пд) 13
5 Жаклин Желева (Тереза Маринова) 13
7 Елинда Джоунс (Ивет Лалова СА) 10
8 Владимира Андреева (Звездите Петрич) 6
9 Николая Палазова (Приорити спорт) 5
10 Елена Стоянов (Юлис Ел.Пелин) 4
11 Славина Костадинова (Спартак Плев) 3
11 Велина Димитрова (Спартак Плев) 3
13 Християна Налбантова (Хеброс Харм) 2
13 Невена Симеонова (Браун тим ВТ) 2
15 Рая Пламенова (Радуканови Вд) 1
15 Ивет Янчева (Атлетик Сф) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М Ч Е Т А 2010  
     
1 Ивалин Бояджиев (Атлетика 2012 ВТ) 14
2 Виктор Стаматов (Тереза Маринова) 13
3 Чавдар Щилянов (Тереза Маринова) 8
4 Светломир Славчев (Радуканови Вд) 7
5 Венцислав Димитров (КЛАС Костенец) 6
6 Явор Алексиев (Академик Сф) 5
6 Теодор Винклер (Залиер Германия) 5
6 Иван Тръндев (Хебър Пз) 5
9 Кристиан Иванов (Атлетика 2012 ВТ) 4
10 Иван Николов (Атлет МЕздра) 2
11 Денислав Рашев (Ерих Кестнер) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS"2019-2020
  М О М И Ч Е Т А 2010  
     
  Име, презиме  
     
1 Марая Христова (Хеброс Харм) 11
1 Дариа Петрова (Ивет Лалова СА) 11
3 Мария Караиванова (Пендарева Кз) 10
3 Ивет Миронова (Атлетика 2012 ВТ) 10
5 Сияна Манасиева (Звездите Петрич) 7
6 Ралица Николова (КЛАСА) 5
6 Мира Граматикова (Ива Пранджева) 5
8 Божидара Иванова (Радуканови Вд) 4
9 Криста Илиева (Радуканови Вд) 3
10 Татяна Иванова (СПартак Плев) 2
10 Мила Милкова (Хеброс Харм) 2
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М Ч Е Т А 2011  
     
1 Никола Иванов (Феникс 2004 Плев) 13
1 Кристиян Аронов (Тереза Маринова) 13
3 Иван Иванчев (АК Враца) 11
4 Александър Бояджиев (Академик Сф) 10
5 Никола Стоичков (Атлет МЕздра) 7
6 Никола Величков (Фортуна Кстбр) 5
6 Деян Станков (КЛАС Костенец) 5
8 Александър Петров (Приорити спорт) 3
9 Васил Василев (Фортуна Кстбр) 2
10 Ивайло Цветанов (Юлис Ел.Пелин) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS"2019-2020
  М О М И Ч Е Т А 2011  
     
  Име, презиме  
     
1 Авена Атанасова (Приорити спорт) 12
2 Карина Николова (Приорити спорт) 10
3 Теодора Родева (Приорити спорт) 9
3 Емануела Арабаджиева (Хеброс Харм) 9
5 Василена Димчева (Атлетик Сф) 6
5 Велизара Иванова (Радуканови Вд) 6
7 Йоанна Петкова (Ивет Лалова СА) 5
7 Далия Стоянова (Спартак Плев) 5
7 Емилия Гьонова (Олимпия Враца) 5
10 Даниела Крилчева (Звездите Петрич) 2
11 Росица Дженева (Спортико) 1