Състезателни трепети.

Успешно и щастливо участие на републиканските първенства в град Добрич

От 16.02 до 20.02 в град Добрич се проведоха ,шампионатите на България във всички възрастови групи.На 16.02 ,състезанията бяха открити с най-малките лекоатлети от 11 до 13 години.В надпреварата имаше около 200 деца от цялата страна.Те взеха участие в традиционния трибой(60 метра,скок на дължина и 600 метра,момичета и 800 метра ,момчета). СК "Приорити спорт",се представи със седем участника в тази възраст, а най-добре представилият се от нашия отбор, стана Катерина Грозданова, която завърши на 22 ро място в крайното класиране при момичетата. На 17-18.02,стартираха участниците до 16 години и младша възраст.Отново имаше стотици състезатели от България ,а най-добре представилият се участник от нашия клуб, стана Мария Караиванова,която завърши на 8 мо място на 200 метра и на 11 то място на 60 метра. Шампионатите завършиха с мъже, жени и старша възраст. Ние имахме двама участника, които завършиха на 11 то място ,съответно на 800 метра и 3000 метра,а Мария Караиванова участва при по-големите от старша възраст и завърши на 9 то място на 60 метра.