Атлетическа лига 2019-20 Стартови списъци Момчета

 

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 24.11.2019 - гр.София - Стартов списък - 60 м Момчета 2003-04     Старт: 14.00ч.
1 1   Даниел Срендев Атлетик София 517 Атлетическа Лига - 2019
  2   Ерос Дончев КЛА "Несебър 1971" - гр. Несебър 639
  3   Константин Бориславов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 973
  4   Кристиан Кръстев Приорити спорт 467
  5   Константин И.К. Дилчев СК Спортико 822
  6   Радослав Руменов СК "БДИН АТЛЕТИК" - Видин 37
2 1   Денислав Маринов СК Спортико 808
  2   АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 341
  3   Мартин Нури Реза Тракия96 Пловдив 775
  4   Денис Мохсин СКЛА "Хеброс" Харманли 734
  5   СВЕТОСЛАВ МАЛАШКИ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 359
  6   Владислав Бонев СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 972
3 1   Димитър Мърков СКЛА "ХЕБЪР", гр. Пазарджик 404
  2   Мартин Хрисимиров  Септември-София 792
  3   Калоян  Арабаджиев Супер спорт варна 439
  4   Мартин Андреев СКЛА "Локомотив" - София 518
  5   Любослав Лозанов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 974
  6   Кристиян Бургуджиев ТЕРЕЗА МАРИНОВА 932
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 24.11.2019 - гр.София - Стартов списък - 60 м Момчета 2005        Старт: 12.50ч.
1 1   Любен Илиев Атлетик София 516 Атлетическа Лига - 2019
  2   Ивайло  Иванов СК"БРАУН ТИМ" ВЕЛИКО ТЪРНОВО 666
  3   Калоян Айранов  АСКЛА Сливен 600
  4   Георги Хаджийски Тракия96 Пловдив 778
  5   Момчил  Янков СКЛА Лудогорец 874
  6   Тодор  Петрунов Септември-София 783
2 1   Петко Коларов Атлетик София 515
  2   Станислав Станков  АСКЛА Сливен 606
  3   Георги Ганджулов СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 947
  4   ЕМИЛ  КОСТОВ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 358
  5   Виктор Георгиев Надежда София 75
  6   Калоян  Клечаров Приорити спорт 465
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 24.11.2019 - гр.София - Стартов списък - 60 м Момчета 2006     Старт: 12.30ч.
1 1           Атлетическа Лига - 2019
  2   Атанас Колчев Септември-София 781
  3   Кристиян  Иванов СК"БРАУН ТИМ" ВЕЛИКО ТЪРНОВО 663
  4   Христо Митков СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 979
  5   Андон Стоянов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 917
  6          
2 1          
  2   Димо  Николов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 978
  3   Калоян  Витанов СК"БРАУН ТИМ" ВЕЛИКО ТЪРНОВО 664
  4   Константин  Ефремов СК Олимпия - Враца 634
  5   Пламен Стойков Приорити спорт 498
  6   Стоян Михайлов Септември-София 782
3 1          
  2   ХРИСТИЯН ГЕОРГИЕВ СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 717
  3   Борис Милетиев Септември-София 784
  4   Боян Хаджитодоров Лили Видева 435
  5   Данаил Маринов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 910
  6   Деян Петров СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 980
4 1          
  2   Венцислав Георгиев Септември-София 786
  3   Даниел Даргов СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 949
  4   Илиян Бонев СКЛА "ХЕБЪР", гр. Пазарджик 406
  5   Дейвид  Стоименов  СКЛА Академик София 564
  6   Йово Козев Приорити спорт 484
5 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
6 1          
  2          

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 24.11.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момчета 2007     Старт: 12.00ч.
1 1   Борис Шекиров Атлетик София 514 Атлетическа Лига - 2019
  2   Виктор Златев Приорити спорт 494
  3   Николай Караянев Лили Видева 433
  4   Борислав Кирилов КЛАСА Иван Ралчев 507
  5   Калоян  Николов Приорити спорт 460
  6   Росен  Балабосов СКЛА ТРАКИЯ ПЛОВДИВ 608
2 1   Славчо Симеонов Атлетик София 513
  2   Кристиян Чорлев СКЛА "ХЕБЪР", гр. Пазарджик 412
  3   Марио Чавдаров Приорити спорт 461
  4   Матео Маринов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 936
  5   Мартин  Георгиев Лили Видева 432
  6   Константин Златев Приорити спорт 495
3 1          
  2   Илиян Ценкин СКЛА "ХЕБЪР", гр. Пазарджик 413
  3   Никола Захов Приорити спорт 475
  4   Боян  Иванов  СКЛА Академик София 565
  5   ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 714
  6   Иван  Ачкаканов отбор София 636
4 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 24.11.2019 - гр.София -Стартов списък - 60м Момчета 2008      Старт: 11.30ч.
1 1   Мартин  Милушев ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 687 Атлетическа Лига - 2019
  2   Мартин  Стефанов Атлетик София 512
  3   Мартин  Кръстев АК"ПЪЛДИН" 835
  4   Алекс Мирков TEAM BANOVA 768
  5   Александър Стоянов Деймос спорт 57
  6          
2 1   Дани Тошев СКЛА "Ивайло Младенов" 403
  2   Цветомир Митев СКЛА "ХЕБЪР", гр. Пазарджик 417
  3   Мартин  Николов ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 686
  4   Константин  Филипов СК Спортико 806
  5   БЛАГОВЕСТ  САВОВ СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 706
  6   Васил Попов СЛАВИЯ  3
3 1          
  2   Любозар Йонков СЛАВИЯ  12
  3   Мартин  Стоянов Атлетик София 511
  4   Светослав Лазаров СКЛА "ХЕБЪР", гр. Пазарджик 418
  5   Димитър  Петров СКЛА ЮЛИС 891
  6   Никола Николов Деймос спорт 37
4 1   Пламен Цветанова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 989
  2   Мартин  Христов СЛАВИЯ  11
  3   Антоан Ангелов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 922
  4   Виктор Десподски Лили Видева 434
  5   Деян Илиев ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 688
  6          
5 1   Александър Чешмеджиев Атлетик София 510
  2   Никола Врабчев Приорити спорт 487
  3   ВЛАДИМИР  КОЗАРЕВ СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 707
  4   Илля Мочалов СКЛА Академик София 574
  5   Петър  Апостолов СКЛА ЮЛИС 890
  6          
6 1          
  2   Юлий Димитров индивиуално 25
  3   Теодор Зарев TEAM BANOVA 769
  4   Виктор  Асенов СКЛА ЮЛИС 889
  5   Радослав Тодоров СКЛА "Хеброс" Харманли 740
  6   Николай Георгиев ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 689
7 1   Денислав Генадиев СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 988
  2   Деян Цветанов СКЛА "Ивайло Младенов" 402
  3   Теодор Христов Приорити спорт 453
  4   Теодор Янков СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 851
  5   Кирил Евтимов Приорити спорт 470
  6   Владимир Мерджанов Приорити спорт 463
8 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 24.11.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момчета 2009     Старт: 9.30ч.
1 1   Янчо Дочев Атлетик София 509 Атлетическа Лига - 2019
  2   Христо  Христов 107 мо училище 437
  3   Здравко Николов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 991
  4   Християн  Чапаров АК"ПЪЛДИН" 834
  5   Самуил  Цеков СК Олимпия - Враца 625
  6   Мирослав Илиев СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 962
2 1   Васил Антонов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 990
  2   ТОМАС ПЕНКОВ СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 702
  3   Стилян  Орлинов  АСКЛА Сливен 603
  4   Борис Милушев СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 531
  5   Ивайло  Петров СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 855
  6   Ивелин Лешин ТЕРЕЗА МАРИНОВА 920
3 1   АЛПЕР МУСТАФА СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 388
  2   Димитър Конакчиев КЛАСА Иван Ралчев 514
  3   Даниел Севдин Приорити спорт 456
  4   Християн Теофанов СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 961
  5   Иван Христов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 930
  6   Мартин Георгиев Хай левел академи 295
4 1   Кристиан Огнянов СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 960
  2   Сали  Хали СКЛА Лудогорец 871
  3   Ивелин Енчев СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 856
  4   Веселин Стаменов Хай левел академи 297
  5   Боян  Трайков Приорити спорт 497
  6   Мартин Златев Атлетик Академия "Атлас" 526
5 1   Иван  Григоров КЛАСА-Боби 820
  2   Никола  Свиленов СКЛА ЮЛИС 885
  3   Божидар  Василев СКЛА Академик София 577
  4   Валентин  Шишков АК "Враца" 668
  5   Филип Лазаров СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 533
  6   Димитър  Иванов ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 685
6 1   Кристиян Тошков Атлетик София 508
  2   МАРТИН ЮСЕВ СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 701
  3   Борис  Хаджитодоров Лили Видева 431
  4   Калоян  Бояджиев  СКЛА Академик София 576
  5   Любомир Илиев СКЛА "Ивайло Младенов" 390
  6   Борис  Стефанов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 902
7 1   Илиян  Марков СКЛА ТРАКИЯ ПЛОВДИВ 609
  2   Борис Стоев КЛАСА Иван Ралчев 513
  3   ГЕОРГИ ПОПОВ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 231
  4   Стефан Кисьов АК"ПЪЛДИН" 833
  5   Ангел  Костов  СКЛА Академик София 575
  6   ИВО РАДЕВ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 326
8 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
             
             
             
             
             
             
             
             

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 24.11.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момчета 2010       Старт: 10.00ч.
1 1           Атлетическа Лига - 2019
  2   Стефан  Инджиев Лили Видева 430
  3   Кирил Христов  Септември-София 794
  4   Виктор Хаджибеев TEAM BANOVA 773
  5   Даниел  Павлов АК"ПЪЛДИН" 829
  6   Боян Терзиев Дарко тийм 446
2 1   Марио Михайлов Атлетик София 492
  2   Самуил Петров Септември-София 798
  3   Теодор Кирилов КЛАСА  ИВА  ПЕТЯ 898
  4   Венцислав Кирилов Лили Видева 429
  5   Стефан Гавазов СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 966
  6   Мартин Горанов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 995
3 1   Йоан-Владислав  Кирилов  СКЛА Академик София 587
  2   Румен Пашалийски СК Спортико 805
  3   Антон Събев СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 437
  4   Яни Христов КЛАСА  ИВА  ПЕТЯ 899
  5   Иван Тръндев СКЛА "ХЕБЪР", гр. Пазарджик 420
  6   ТЕОДОР  СТАЛЕВ  СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 700
4 1   Борис Минковски СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 857
  2   Александър  Енчев СКЛА Лудогорец 869
  3   Стилиян Иванов СКЛА ТРАКИЯ ПЛОВДИВ 610
  4   Максим Алексиев СКЛА"Цвети Кирилова" 943
  5   Марк Деянов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 918
  6   Детелин Симеонов Феникс-2014 Плевен 20
5 1   Чавдар Щилянов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 912
  2   Златин  Събев СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 398
  3   Руси Дундаков Приорити спорт 473
  4   Любомир Александров СКЛА "Ивайло Младенов" 401
  5   Мартин  Костов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 994
  6   Борислав Борисов СК Спортико 804
6 1   Димитър Минков Феникс-2014 Плевен 13
  2   Радослав Илиев Хай левел академи 283
  3   Иван Паунов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 915
  4   Георги Илиев СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 965
  5   Даниел  Добрев  СКЛА Академик София 586
  6   Димитър  Инджов СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 999
7 1          
  2   Мартин Милков 101 во училище 438
  3   Филип Тодоров АК"ПЪЛДИН" 832
  4   Мартин Екенов АК"ПЪЛДИН" 831
  5   Кристиян  Иванов СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 560    
  6   Михаил Коскин СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 617    
8 1   Теослав Божидаров СКЛА "Ивайло Младенов" 392    
  2   Ивалин  Бояджиев СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 558    
  3   Антон Христов АК"ПЪЛДИН" 830    
  4   Виктор Стаматов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 926    
  5   Явор  Алексиев СКЛА Академик София 585    
  6   Калоян  Мерджанов Приорити спорт 462    

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 24.11.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момчета 2011      Старт: 10.30ч.
1 1           Атлетическа Лига - 2019
  2   Александър Филипов СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 968
  3   Боян Христов Деймос спорт 53
  4   Георги  Минков СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 538
  5   Давид Сергев ТЕРЕЗА МАРИНОВА 906
  6   Мартин Георгиев СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 553
2 1          
  2   Димитър Михайлов КЛА Локомотив София "Никола Карапетров" 672
  3   Петър Кордов СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 643
  4   Добромир Митев КЛАСА  ИВА  ПЕТЯ 900
  5   Георги Япраков СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 967
  6   Лъчезар Темелков Деймос спорт 56
3 1   Емил  Манов Атлетик София 491
  2   Никола Кръстев ЦСКА 386
  3   Николай Кордов  СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 642
  4   Пламен Марков СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 969
  5   Радослав Владов СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 539
  6   Христо Цветков ТЕРЕЗА МАРИНОВА 931
4 1   Васил Василев ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 679
  2   Иван Иванчев АК "Враца" 669
  3   Радостин  Кедиков СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 559
  4   Акекс Енев СКЛА ТРАКИЯ ПЛОВДИВ 612
  5   Иван  Герчев СКЛА Академик София 590
  6   Ивайло  Цветанов СКЛА ЮЛИС 883
5 1   ИВАН  ДИМИТРОВ СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 694
  2   Кристиян Аронов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 938
  3   Никола  Величков ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 680
  4   Никола Иванов Феникс-2014 Плевен 22
  5   Никола  Ламбов АК"ПЪЛДИН" 828
  6   Александър  Бояджиев  СКЛА Академик София 589
6 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
             
             
             
             
             
             

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 24.11.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момчета 2012        Старт: 11.00ч.
1 1           Атлетическа Лига - 2019
  2   Васил Василев АК ''Павел Павлов'' 895
  3   Александър  Кирев СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 647
  4   Момчил Божков АК"ПЪЛДИН" 827
  5   Николай Цветков КЛА Локомотив София "Никола Карапетров" 671
  6   Мартин Марков СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 650
2 1   Тома Димитров СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 646
  2   Мартин Димитров Приорити спорт 468
  3   Никола  Митков СК Олимпия - Враца 622
  4   Венцислав Василев СК Спортико 802
  5   Петър Йовков СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 651
  6   Данаил Чотов СКЛА ТРАКИЯ ПЛОВДИВ 614
3 1   Георги Василев СК Спортико 803
  2   Александър  Красимиров СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 649
  3   Богомил Мавров АК"ПЪЛДИН" 826
  4   Максим  Христов СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 648
  5   Ангел Атанасов СКЛА "Хеброс" Харманли 741
  6   Николай  Веселинов СКЛА ЮЛИС 881
4 1   Калоян Цветков ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 678
  2   Георги  Янев СКЛА Академик София 591
  3   Лъчезар Бръмбаров СК Галакси Пловдив 727
  4   Никола  Божинов СКЛА Академик София 592
  5   Никола  Латинов СК Олимпия - Враца 620
  6   Виктор Славев СК Спортико 801
5 1   Мартин  Бакрачев СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 863
  2   Димитър Ангелов СКЛА "Хеброс" Харманли 742
  3   Тони  Воденичаров КЛАСА -Боби 443
  4   Мартин  Геров Лили Видева 428
  5   Валери Боев СКЛА ТРАКИЯ ПЛОВДИВ 613
  6   Симеон Попов СКЛА Академик София 726
6 1   Стилян  Христов 107 мо училище 436
  2   Виктор Иванов TEAM BANOVA 761
  3   Андон  Симеонов КЛАСА  ИВА  ПЕТЯ 901
  4   Калин  Лазаров СК Олимпия - Враца 619
  5   Никола  Парасков СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 655
  6   Христо Карталов АК"ПЪЛДИН" 825
7 1   Светослав Александров СКЛА "Ивайло Младенов" 400
  2   Теодор  Искренов СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 653
  3   Димитър  Миланов  СКЛА Академик София 595
  4   Виктор Търницов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 933
  5   Валери  Илков Атлетик София 727
  6   Огнян Латинин Хай левел академи 305
8 1          
  2   Александър Николов СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 864
  3   Александър  Байчев СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 561
  4   Александър  Гушлеков Атлетик София 724    
  5   Иван  Лазаров СКЛА Академик София 594    
  6   Калин  Николов СКЛА ЮЛИС 877    
9 1   Димитър Петров Приорити спорт 479    
  2   Борислав Михалков ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 691    
  3   Владислав  Величков СК Спортико 799    
  4   Емилиян Йовков СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 657    
  5   Ясен Иванов Приорити спорт 480    
  6   Владимир Цветанов СК Спортико 800    
10                
  2   Ивелин Павлов СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 654    
  3   Димитър Дочев Атлетик София 725    
  4   Никола  Апостолов СКЛА ЮЛИС 882    
  5   Христо  Зънзов Приорити спорт 482    
  6   Теодор  Нейков СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 656    

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 24.11.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Препятствия Момчета 2003-04                     Старт: 14.50ч.
1 1           Атлетическа Лига - 2019
  2          
  3   Божидар Саръбоюков СКЛА "Хеброс" Харманли 735
  4   СВЕТОСЛАВ МАЛАШКИ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 359
  5   Теодор Ламбов СКЛА "Хеброс" Харманли 736
  6          
2 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 24.11.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Препятствия Момчета 2005-06              Старт: 14.30ч.
1 1           Атлетическа Лига - 2019
  2   Кристиян Тахмизян Тракия96 Пловдив 776
  3   Лъчезар  Вълчев СКЛА Лудогорец 873
  4   НИКОЛАЙ  ИЛИЕВ СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 718
  5   Андреан Димитров  АСКЛА Сливен 599
  6          
2 1          
  2          
  3   Даниел Живков СКЛА "Хеброс" Харманли 737
  4   Кристиян  Иванов СК"БРАУН ТИМ" ВЕЛИКО ТЪРНОВО 663
  5   Станислав Колев СКЛА "Хеброс" Харманли 738
  6          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 24.11.2019 - гр.София -Стартов списък - 200 м Момчета 2003-04     Старт: 16.15ч.
1 1           Атлетическа Лига - 2019
  2   Ерос Дончев КЛА "Несебър 1971" - гр. Несебър 639
  3   Константин Бориславов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 973
  4   АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 341
2 1          
  2   Владислав Бонев СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 972
  3   Кристиан Кръстев Приорити спорт 467
  4   Мартин Нури Реза Тракия96 Пловдив 775
3 1   Даниел Срендев Атлетик София 517
  2   Мартин Хрисимиров  Септември-София 792
  3   Калоян  Арабаджиев Супер спорт варна 439
  4   Любослав Лозанов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 974
4 1   Атанас Иванов СКЛА "ХЕБЪР", гр. Пазарджик 405
  2   Галин  Георгиев СК Олимпия - Враца 636
  3   Денислав Митев СК Спортико 807
  4   Димитър Мърков СКЛА "ХЕБЪР", гр. Пазарджик 404
5 1          
  2          
  3          
  4          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 24.11.2019 - гр.София -Стартов списък - 200 м Момчета 2005-06     Старт: 16.50ч.
1 1   Ивайло  Иванов СК"БРАУН ТИМ" ВЕЛИКО ТЪРНОВО 666 Атлетическа Лига - 2019
  2   Дейвид  Стоименов  СКЛА Академик София 564
  3   Георги Хаджийски Тракия96 Пловдив 778
  4   Момчил  Янков СКЛА Лудогорец 874
2 1   Тодор  Петрунов Септември-София 783
  2   Станислав Станков  АСКЛА Сливен 606
  3   Кристиян Гоцев СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 843
  4   Кристиян Тахмизян Тракия96 Пловдив 776
3 1   Калоян  Клечаров Приорити спорт 465
  2   Георги Ганджулов СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 947
  3   Виктор Георгиев Надежда София 75
  4   ЕМИЛ  КОСТОВ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 358
4 1   Любен Илиев Атлетик София 516
  2   Пламен Стойков Приорити спорт 498
  3   Боян Хаджитодоров Лили Видева 435
  4   Атанас Колчев Септември-София 781
5 1          
  2   Йово Козев Приорити спорт 484
  3   Борис Милетиев Септември-София 784
  4   Калоян  Витанов СК"БРАУН ТИМ" ВЕЛИКО ТЪРНОВО 664
6 1          
  2   Калоян Павлов КЛАСА Иван Ралчев 506
  3   Петко Коларов Атлетик София 515
  4   Стоян Михайлов Септември-София 782
             
             
             
             
             
             
             
             

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 24.11.2019 - гр.София - Стартов списък - 600 м Момчета 2007-08       Старт: 15.35ч
1 1   Мартин  Георгиев Лили Видева 432 Атлетическа Лига - 2019
  2   Виктор Златев Приорити спорт 494
  3   Камен Колев СК"Маратонец" Бургас 732
  4   Росен  Балабосов СКЛА ТРАКИЯ ПЛОВДИВ 608
  5   Кристиян Чорлев СКЛА "ХЕБЪР", гр. Пазарджик 412
  6   Марио Чавдаров Приорити спорт 461
  7   Иван  Ачкаканов отбор София 636
  8   Силян И.К. Пешев СК Спортико 821
2 1   Матео Маринов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 936
  2   Константин Златев Приорити спорт 495
  3   Илиян Ценкин СКЛА "ХЕБЪР", гр. Пазарджик 413
  4   Калоян  Николов Приорити спорт 460
  5   Георги  Костов  СКЛА Академик София 566
  6   Симон Кисимов Маратон Ихтиман 47
  7   Стефан Йорданов КЛА ЦСКА-София 339
3 1   Цветомир Митев СКЛА "ХЕБЪР", гр. Пазарджик 417
  2   Юлий Димитров индивиуално 25
  3   Константин  Филипов СК Спортико 806
  4   Светослав Лазаров СКЛА "ХЕБЪР", гр. Пазарджик 418
  5   Владимир Мерджанов Приорити спорт 463
  6   Крис Раков Маратон Ихтиман 51
  7   Ангел Ярев СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 852
  8   Ивомир Иванов СКЛА "Хеброс" Харманли 739
  9   Християн Стайков Маратон Ихтиман 50
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 24.11.2019 - гр.София - Стартов списък - 600 м Момчета 2009       Старт: 15.15ч
1 1   Христо  Христов 107 мо училище 437 Атлетическа Лига - 2019
  2   Борис Милушев СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 531
  3   ИВО РАДЕВ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 326
  4   Йоан Орозов АК "Плевен 2014" 670
  5   Симеон  Йорданов СКЛА ЮЛИС 884
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

  скок дължина момчета 2003-04г  Старт: 12:10ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 734 Денис Мохсин 2003 СКЛА "Хеброс" Харманли        
2 808 Денислав Маринов 2003 СК Спортико        
3 75 Живко Живков 2003 СК "БДИН АТЛЕТИК" - Видин        
4 636 Галин  Георгиев 2004 СК Олимпия - Враца        
5 735 Божидар Саръбоюков 2004 СКЛА "Хеброс" Харманли        
6 736 Теодор Ламбов 2004 СКЛА "Хеброс" Харманли        
7 807 Денислав Митев 2004 СК Спортико        
8 932 Кристиян Бургуджиев 2004 ТЕРЕЗА МАРИНОВА        

 

  скок дължина момчета 2005-06г Старт: 16:00ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 435 Боян Хаджитодоров 2006 Лили Видева        
2 506 Калоян Павлов 2006 КЛАСА Иван Ралчев        
3 717 ХРИСТИЯН ГЕОРГИЕВ 2006 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ        
4 737 Даниел Живков 2006 СКЛА "Хеброс" Харманли        
5 738 Станислав Колев 2006 СКЛА "Хеброс" Харманли        
6 910 Данаил Маринов 2006 ТЕРЕЗА МАРИНОВА        
7 917 Андон Стоянов 2006 ТЕРЕЗА МАРИНОВА        
8 978 Димо  Николов 2006 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН        
9 979 Христо Митков 2006 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН        
10 980 Деян Петров 2006 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН        
11 599 Андреан Димитров 2005  АСКЛА Сливен        
12 600 Калоян Айранов 2005  АСКЛА Сливен        
13 718 НИКОЛАЙ  ИЛИЕВ 2005 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ        
14 843 Кристиян Гоцев 2005 СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя        
15 873 Лъчезар  Вълчев 2005 СКЛА Лудогорец        

 

  скок дължина момчета 2007-08г  Старт: 14:00ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 434 Виктор Десподски 2008 Лили Видева        
2 686 Мартин  Николов 2008 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд        
3 688 Деян Илиев 2008 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд        
4 689 Николай Георгиев 2008 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд        
5 706 БЛАГОВЕСТ  САВОВ 2008 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ        
6 707 ВЛАДИМИР  КОЗАРЕВ 2008 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ        
7 739 Ивомир Иванов 2008 СКЛА "Хеброс" Харманли        
8 740 Радослав Тодоров 2008 СКЛА "Хеброс" Харманли        
9 768 Алекс Мирков 2008 TEAM BANOVA        
10 769 Теодор Зарев 2008 TEAM BANOVA        
11 777 Иван Гъдев 2008 Тракия96 Пловдив        
12 851 Теодор Янков 2008 СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя        
13 852 Ангел Ярев 2008 СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя        
14 889 Виктор  Асенов 2008 СКЛА ЮЛИС        
15 890 Петър  Апостолов 2008 СКЛА ЮЛИС        
16 891 Димитър  Петров 2008 СКЛА ЮЛИС        
17 922 Антоан Ангелов 2008 ТЕРЕЗА МАРИНОВА        
18 988 Денислав Генадиев 2008 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН        
19 989 Пламен Цветанова 2008 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН        
20 402 Деян Цветанов 2008 СКЛА "Ивайло Младенов"        
21 453 Теодор Христов 2008 Приорити спорт        
22 470 Кирил Евтимов 2008 Приорити спорт        
23 57 Александър Стоянов 2008 Деймос спорт        
24 37 Никола Николов 2008 Деймос спорт        
25 574 Илля Мочалов 2008 СКЛА Академик София        
26 433 Николай Караянев 2007 Лили Видева        
27 507 Борислав Кирилов 2007 КЛАСА Иван Ралчев        
28 714 ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ 2007 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ        
29 514 Борис Шекиров 2007 Атлетик София        
30 513 Славчо Симеонов 2007 Атлетик София        
31 512 Мартин  Стефанов 2008 Атлетик София        
32 511 Мартин  Стоянов 2008 Атлетик София        
33 732 Камен Колев 2007 СК"Маратонец" Бургас        
34 475 Никола Захов 2007 Приорити спорт        
35 565 Боян  Иванов  2007 СКЛА Академик София        

 

  скок дължина момчета 2009г  Старт: 10:10ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 231 ГЕОРГИ ПОПОВ 2009 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН        
2 431 Борис  Хаджитодоров 2009 Лили Видева        
3 513 Борис Стоев 2009 КЛАСА Иван Ралчев        
4 514 Димитър Конакчиев 2009 КЛАСА Иван Ралчев        
5 902 Борис  Стефанов 2009 ТЕРЕЗА МАРИНОВА        
6 990 Васил Антонов 2009 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН        
7 297 Веселин Стаменов 2009 Хай левел академи        
8 991 Здравко Николов 2009 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН        
9 930 Иван Христов 2009 ТЕРЕЗА МАРИНОВА        
10 609 Илиян  Марков 2009 СКЛА ТРАКИЯ ПЛОВДИВ        
11 526 Мартин Златев 2009 Атлетик Академия "Атлас"        
12 885 Никола  Свиленов 2009 СКЛА ЮЛИС        
13 884 Симеон  Йорданов 2009 СКЛА ЮЛИС        
14 603 Стилян  Орлинов 2009  АСКЛА Сливен        
15 575 Ангел  Костов  2009 СКЛА Академик София        
16 576 Калоян  Бояджиев  2009 СКЛА Академик София        
17 509 Янчо Дочев 2009 Атлетик София        
18 508 Кристиян Тошков 2009 Атлетик София        

 

  скок от място момчета 2008г Старт: 11:45ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 3 Васил Попов 2008 СЛАВИЯ       
2 687 Мартин  Милушев 2008 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд      
3 835 Мартин  Кръстев 2008 АК"ПЪЛДИН"      
4 777 Иван Гъдев 2008 Тракия96 Пловдив      
5 487 Никола Врабчев 2008 Приорити спорт      

 

  скок от място момчета 2009г Старт: 9:45ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 388 АЛПЕР МУСТАФА 2009 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН      
2 685 Димитър  Иванов 2009 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд      
3 833 Стефан Кисьов 2009 АК"ПЪЛДИН"      
4 533 Филип Лазаров 2009 СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков      
5 961 Християн Теофанов 2009 СК "Рилски Атлет" гр. Самоков      
6 834 Християн  Чапаров 2009 АК"ПЪЛДИН"      
7 577 Божидар  Василев 2009 СКЛА Академик София      
8 497 Боян  Трайков 2009 Приорити спорт      
9 668 Валентин  Шишков 2009 АК "Враца"      
10 456 Даниел Севдин 2009 Приорити спорт      
11 855 Ивайло  Петров 2009 СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя      
12 856 Ивелин Енчев 2009 СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя      
13 920 Ивелин Лешин 2009 ТЕРЕЗА МАРИНОВА      
14 960 Кристиан Огнянов 2009 СК "Рилски Атлет" гр. Самоков      
15 701 МАРТИН ЮСЕВ 2009 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ      
16 295 Мартин Георгиев 2009 Хай левел академи      
17 962 Мирослав Илиев 2009 СК "Рилски Атлет" гр. Самоков      
18 871 Сали  Хали 2009 СКЛА Лудогорец      
19 625 Самуил  Цеков 2009 СК Олимпия - Враца      
20 702 ТОМАС ПЕНКОВ 2009 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ      
21 820 Иван Григоров 2009 КЛАСА-Боби      

 

  скок от място момчета 2010г Старт: 10:15ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 558 Ивалин  Бояджиев 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново      
2 560 Кристиян  Иванов 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново      
3 585 Явор  Алексиев 2010 СКЛА Академик София      
4 586 Даниел  Добрев  2010 СКЛА Академик София      
5 587 Йоан-Владислав  Кирилов  2010 СКЛА Академик София      
6 610 Стилиян Иванов 2010 СКЛА ТРАКИЯ ПЛОВДИВ      
7 617 Михаил Коскин 2010 СКА " Пендарева" - гр. Казанлък      
8 700 ТЕОДОР  СТАЛЕВ  2010 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ      
9 773 Виктор Хаджибеев 2010 TEAM BANOVA      
10 798 Самуил Петров 2010 Септември-София      
11 804 Борислав Борисов 2010 СК Спортико      
12 805 Румен Пашалийски 2010 СК Спортико      
13 829 Даниел  Павлов 2010 АК"ПЪЛДИН"      
14 830 Антон Христов 2010 АК"ПЪЛДИН"      
15 831 Мартин Екенов 2010 АК"ПЪЛДИН"      
16 832 Филип Тодоров 2010 АК"ПЪЛДИН"      
17 857 Борис Минковски 2010 СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя      
18 869 Александър  Енчев 2010 СКЛА Лудогорец      
19 898 Теодор Кирилов 2010 КЛАСА  ИВА  ПЕТЯ      
20 899 Яни Христов 2010 КЛАСА  ИВА  ПЕТЯ      
21 912 Чавдар Щилянов 2010 ТЕРЕЗА МАРИНОВА      
22 915 Иван Паунов 2010 ТЕРЕЗА МАРИНОВА      
23 918 Марк Деянов 2010 ТЕРЕЗА МАРИНОВА      
24 926 Виктор Стаматов 2010 ТЕРЕЗА МАРИНОВА      
25 943 Максим Алексиев 2010 СКЛА"Цвети Кирилова"      
26 965 Георги Илиев 2010 СК "Рилски Атлет" гр. Самоков      
27 966 Стефан Гавазов 2010 СК "Рилски Атлет" гр. Самоков      
28 994 Мартин  Костов 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН      
29 995 Мартин Горанов 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН      
30 999 Димитър  Инджов 2010 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      
31 392 Теослав Божидаров 2010 СКЛА "Ивайло Младенов"      
32 401 Любомир Александров 2010 СКЛА "Ивайло Младенов"      
33 420 Иван Тръндев 2010 СКЛА "ХЕБЪР", гр. Пазарджик      
34 429 Венцислав Кирилов 2010 Лили Видева      
35 430 Стефан  Инджиев 2010 Лили Видева      
36 438 Мартин Милков 2010 101 во училище      
37 446 Боян Терзиев 2010 Дарко тийм      
38 462 Калоян  Мерджанов 2010 Приорити спорт      
39 473 Руси Дундаков 2010 Приорити спорт      
40 283 Радослав Илиев 2010 Хай левел академи      
41 20 Детелин Симеонов 2010 Феникс-2014 Плевен      
42 13 Димитър Минков 2010 Феникс-2014 Плевен      
43 794 Кирил Христов  2010 Септември-София      
44 437 Антон Събев 2010 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      
45 398 Златин  Събев 2010 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      

 

  скок от място момчета 2011г Старт: 10:45ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 538 Георги  Минков 2011 СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков      
2 539 Радослав Владов 2011 СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков      
3 553 Мартин Георгиев 2011 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич      
4 559 Радостин  Кедиков 2011 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново      
5 589 Александър  Бояджиев  2011 СКЛА Академик София      
6 590 Иван  Герчев 2011 СКЛА Академик София      
7 612 Акекс Енев 2011 СКЛА ТРАКИЯ ПЛОВДИВ      
8 642 Николай Кордов  2011 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      
9 643 Петър Кордов 2011 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      
10 669 Иван Иванчев 2011 АК "Враца"      
11 672 Димитър Михайлов 2011 КЛА Локомотив София "Никола Карапетров"      
12 679 Васил Василев 2011 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд      
13 680 Никола  Величков 2011 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд      
14 694 ИВАН  ДИМИТРОВ 2011 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ      
15 828 Никола  Ламбов 2011 АК"ПЪЛДИН"      
16 883 Ивайло  Цветанов 2011 СКЛА ЮЛИС      
17 900 Добромир Митев 2011 КЛАСА  ИВА  ПЕТЯ      
18 906 Давид Сергев 2011 ТЕРЕЗА МАРИНОВА      
19 931 Христо Цветков 2011 ТЕРЕЗА МАРИНОВА      
20 938 Кристиян Аронов 2011 ТЕРЕЗА МАРИНОВА      
21 967 Георги Япраков 2011 СК "Рилски Атлет" гр. Самоков      
22 968 Александър Филипов 2011 СК "Рилски Атлет" гр. Самоков      
23 969 Пламен Марков 2011 СК "Рилски Атлет" гр. Самоков      
24 386 Никола Кръстев 2011 ЦСКА      
25 56 Лъчезар Темелков 2011 Деймос спорт      
26 53 Боян Христов 2011 Деймос спорт      
27 22 Никола Иванов 2011 Феникс-2014 Плевен      

 

  скок от място момчета 2012г Старт: 11:15ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 591 Георги  Янев 2012 СКЛА Академик София      
2 592 Никола  Божинов 2012 СКЛА Академик София      
3 613 Валери Боев 2012 СКЛА ТРАКИЯ ПЛОВДИВ      
4 614 Данаил Чотов 2012 СКЛА ТРАКИЯ ПЛОВДИВ      
5 620 Никола  Латинов 2012 СК Олимпия - Враца      
6 622 Никола  Митков 2012 СК Олимпия - Враца      
7 646 Тома Димитров 2012 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      
8 647 Александър  Кирев 2012 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      
9 648 Максим  Христов 2012 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      
10 649 Александър  Красимиров 2012 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      
11 650 Мартин Марков 2012 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      
12 651 Петър Йовков 2012 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      
13 671 Николай Цветков 2012 КЛА Локомотив София "Никола Карапетров"      
14 726 Симеон Попов 2012 СКЛА Академик София      
15 727 Лъчезар Бръмбаров 2012 СК Галакси Пловдив      
16 741 Ангел Атанасов 2012 СКЛА "Хеброс" Харманли      
17 742 Димитър Ангелов 2012 СКЛА "Хеброс" Харманли      
18 801 Виктор Славев 2012 СК Спортико      
19 802 Венцислав Василев 2012 СК Спортико      
20 803 Георги Василев 2012 СК Спортико      
21 826 Богомил Мавров 2012 АК"ПЪЛДИН"      
22 827 Момчил Божков 2012 АК"ПЪЛДИН"      
23 863 Мартин  Бакрачев 2012 СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя      
24 881 Николай  Веселинов 2012 СКЛА ЮЛИС      
25 882 Никола  Апостолов 2012 СКЛА ЮЛИС      
26 895 Васил Василев 2012 АК ''Павел Павлов''      
27 428 Мартин  Геров 2012 Лили Видева      
28 443 Тони  Воденичаров 2012 КЛАСА -Боби      
29 468 Мартин Димитров 2012 Приорити спорт      
30 561 Александър  Байчев 2013 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново      
31 594 Иван  Лазаров 2013 СКЛА Академик София      
32 595 Димитър  Миланов  2013 СКЛА Академик София      
33 619 Калин  Лазаров 2013 СК Олимпия - Враца      
34 653 Теодор  Искренов 2013 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      
35 654 Ивелин Павлов 2013 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      
36 655 Никола  Парасков 2013 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      
37 656 Теодор  Нейков 2013 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      
38 678 Калоян Цветков 2013 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд      
39 761 Виктор Иванов 2013 TEAM BANOVA      
40 864 Александър Николов 2013 СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя      
41 877 Калин  Николов 2013 СКЛА ЮЛИС      
42 901 Андон  Симеонов 2013 КЛАСА  ИВА  ПЕТЯ      
43 933 Виктор Търницов 2013 ТЕРЕЗА МАРИНОВА      
44 400 Светослав Александров 2013 СКЛА "Ивайло Младенов"      
45 436 Стилян  Христов 2013 107 мо училище      
46 482 Христо  Зънзов 2013 Приорити спорт      
47 305 Огнян Латинин 2013 Хай левел академи      
48 657 Емилиян Йовков 2014 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА      
49 691 Борислав Михалков 2014 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд      
50 799 Владислав  Величков 2014 СК Спортико      
51 800 Владимир Цветанов 2014 СК Спортико      
52 825 Христо Карталов 2014 АК"ПЪЛДИН"      
53 479 Димитър Петров 2014 Приорити спорт      
54 480 Ясен Иванов 2014 Приорити спорт