Атлетическа лига 2017 12.11. Класиране Момичета

 

 

  60 метра - момичета 2002-03г   старт:15.35
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резултат серии Финален резултат
             
1 340 Емили Найденова 2003 СКЛА Спартак Плеван 8,94 8,03
2 360 Михаела Миткова 2003 СК Олимпия Враца 8,17 8,10
3 254 Диана Славова 2003 СК Спортико 8,64 8,54
4 138 Андреа Калчева 2003 СК Приорити спорт 8,96 8,92
5 328 Александра Ласкова 2003 СК"Звездите"Петрич 9,01 8,93
6 291 Траяна Чобанова 2003 СК Ива Пранджева 8,97 9,28
             
7 273 Гергана Гъркова 2003 Тереза Маринова 9,10  
8 311 Габриела Ивамонова 2003 СК Костенец 9,18  
9 334 Десислава Шумантова 2002 СК Звездите Петрич 10,87  
10 310 Ерика Костадинова 2002 СК Костенец 11,09  
  50 Савина Станчева 2003 АЛСК Тракия-96 DNS  
  51 Величка Чоплишка 2003 АЛСК Тракия-96 DNS  

 

 

  60 метра - момичета 2004г   старт:15.45
          край:  
  ФИНАЛ    
  име и фамилия г. клуб резултат серии Финален резултат
             
1 309 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец 8,18 8,13
2 128 Дарина Годинова 2004 СК Приорити спорт 8,37 8,25
3 46 Веселина Димитрова 2004 АЛСК Тракия-96 8,18 8,36
4 127 Стелияна Петкова 2004 СК Приорити спорт 8,58 8,39
5 126 Анета Венкова 2004 СК Приорити спорт 8,60 8,69
6 129 Славена Славова 2004 СК Приорити спорт 8,53 8,75
             
7 1 Йоанна Стефанова 2004 АСК Сливен 8,94  
8 242 Мартина Новкова 2004 Надежда София 9,11  
9 312 Вяра Димитрова 2004 СК Костенец 9,13  
10 290 Ивана Петрова 2004 СК Ива Пранджева 9,14  
11 274 Петра Кранева 2004 Тереза Маринова 9,15  
12 200 Галя Петрова 2004 АК "Враца" 9,15  
13 199 Антонина Цолова 2004 АК "Враца" 9,34  
14 201 Антония Георгиева 2004 АК "Враца" 9,49  
15 202 Стефани Михайлова 2004 АК "Враца" 9,57  
  49 Мая Стоянова 2004 АЛСК Тракия-96 DNS  
  229 Димана Димова 2004 СК Деймос спорт DNS  
  241 Калина Унджиева 2004 Надежда София DNS  

 

 

  60 метра - момичета 2005г   старт:15.55
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резултат серии Финален резултат
             
1 251 Никол Георгиева 2005 СК Спортико 8,01 7,98
2 342 Яна Иванова 2005 СКЛА Спартак Плевен 8,60 8,44
3 210 Валентина Костадинова 2005 ЛСК Фортуна-Костинброд 8,48 8,54
4 240 Красимира Борисова 2005 Надежда София 8,57 8,75
5 285 Благородна Вардева 2005 СК Ива Пранджева 8,48 8,78
6 27 Катрин Сърбова 2005 СК Ивет Лалова 8,52 DNS
             
7 288 Маргарита Костадинова 2005 СК Ива Пранджева 8,61  
8 286 Ива Кушинова 2005 СК Ива Пранджева 8,70  
9 191 Ема Тодева 2005 АК"Пълдин"-Пловдив 8,71  
10 287 Пламена Чакърова 2005 СК Ива Пранджева 8,72  
11 69 Христина Иванова 2005 СКЛА"Ивайло Младенов 8,75  
12 99 Карина Господинова 2005 Феникс-2004 Плевен 8,75  
13 47 Петя Янчева 2005 АЛСК Тракия-96 8,80  
14 341 Виктория Върбанова 2005 СКЛА Спартак Плевен 8,80  
15 28 Лара Иванова 2005 СК Ивет Лалова 8,89  
16 100 Елина Ковачева 2005 Феникс-2004 Плевен 8,90  
17 30 Стела Алексова 2005 СК Ивет Лалова 9,00  
18 137 Слава Ралчева 2005 СК Приорити спорт 9,28  
19 169 Ева Манчева 2005 СК Приорити спорт 9,43  
20 284 Магдалена Стоянова 2005 СК Ива Пранджева 9,44  
21 125 Катерина Дакова 2005 СК Приорити спорт 9,44  
22 132 Ирина Кръстева 2005 СК Приорити спорт 9,45  
23 289 Магдалена Нешкова 2005 СК Ива Пранджева 9,61  
24 252 Антония Маринова 2005 СК Спортико 9,65  
25 157 Никол Узунова 2005 СК Приорити спорт 9,67  
26 253 Христина Колева 2005 СК Спортико 9,94  
27 150 Александра Божилова 2005 СК Приорити спорт 10,01  
28 71 Стафания Тодорова 2005 СКЛА"Ивайло Младенов 10,33  
29 231 Йоана Игнатова 2005 СК Деймос спорт 10,38  
30 268 Фани Йорданова 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 11,10  
31 70 Янислава Петрова 2005 СКЛА"Ивайло Младенов 11,31  
  220 Ралица Евтимова 2005 СК Деймос спорт DNS  
  29 Мария Недялкова 2005 СК Ивет Лалова DNS  

 

 

  60 метра - момичета 2006г   старт:16.05
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резултат серии Финален резултат
             
1 33 Алексана Петкова 2006 СК Ивет Лалова 8,80 8,38
2 18 Марта Бахарова 2006 КЛАСА Иван Ралчев 8,52 8,42
3 282 Петя Бозукова 2006 СК Ива Пранджева 8,49 8,69
4 74 Вероника Начева 2006 СКЛА"Ивайло Младенов 8,69 8,75
5 161 Надя Атанасова 2006 СК Приорити спорт 8,82 8,90
6 73 Евелина Иванова 2006 СКЛА"Ивайло Младенов 8,83 8,96
             
7 4 Елена Аргирова 2006 АСК Сливен 8,91  
8 331 Никол Ангелова 2006 СК Звездите Петрич 8,94  
9 19 Яна Стоева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 8,97  
10 248 Ния Гергова 2006 СК Спортико 8,98  
11 140 Мадлен Маринова 2006 СК Приорити спорт 8,99  
12 192 Лора Георгиева 2006 АК"Пълдин"-Пловдив 9,03  
13 98 Цветомира Войнова 2006 Феникс-2004 Плевен 9,10  
14 32 Габриела Захариева 2006 СК Ивет Лалова 9,15  
15 332 Марина Брънкин 2006 СК Звездите Петрич 9,40  
16 249 Ивайла Георгиева 2006 СК Спортико 9,55  
17 20 Елена Топчева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 9,56  
18 118 Александра Иванова 2006 СКЛА Академик -СФ 9,57  
19 21 Илина Илиева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 9,59  
20 329 Ванеса Йовчева 2006 СК Звездите Петрич 9,60  
21 283 Елеонора Божинова 2006 СК Ива Пранджева 9,62  
22 141 Ивайла Главурова 2006 СК Приорити спорт 9,63  
23 205 Виктория Венчева 2006 АК "Враца" 9,71  
24 250 Виктория Дурчева 2006 СК Спортико 9,82  
25 43 Янислава Маринова 2006 СК Ивет Лалова 10,35  
26 330 Николая Каракашева 2006 СК Звездите Петрич 11,29  
  226 Моника Недялкова 2006 СК Деймос спорт DNS  

 

 

  60 метра - момичета 2007г   старт:16.15
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резултат серии Финален резултат
             
1 57 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс-Харманли 8,52 8,43
2 281 Радина Величкова 2007 СК Ива Пранджева 8,68 8,80
3 45 Лилия Димитрова 2007 АЛСК Тракия-96 8,96 8,81
4 139 Анжелика Чаушева 2007 СК Приорити спорт 8,98 9,14
5 115 Сиана Бръмбарова 2007 СКЛА Академик -СФ 8,75 9,55
6 34 Анна Миланова 2007 СК Ивет Лалова 8,83 9,71
             
7 116 Мария Васийлова 2007 СКЛА Академик -СФ 9,11  
8 35 Дарена Петрова 2007 СК Ивет Лалова 9,12  
9 320 Екатерина Йонова 2007 СК Галакси-Пловдив 9,12  
10 271 Косара Тодорова 2007 Тереза Маринова 9,27  
11 114 Константина Семерджиева 2007 СКЛА Академик -СФ 9,62  
13 113 Илайда Нурулоова 2007 СКЛА Академик -СФ 9,75  
14 325 Гергана Владимирова 2007 КЛАСА Лили и Коста 9,81  
15 155 Виктория Бонева 2007 СК Приорити спорт 9,86  
16 272 Василена Качикова 2007 Тереза Маринова 9,96  
17 55 Рада Хаджитодорова 2007 КЛАСА-Лили и Коста 10,03  
18 97 Далия Валентинова 2007 Феникс-2004 Плевен 10,12  
20 156 Мия Калчева 2007 СК Приорити спорт 10,13  
21 193 Мирела Стоицова 2007 АК"Пълдин"-Пловдив 10,19  
22 17 Бранимира Павлова 2007 КЛАСА Иван Ралчев 10,24  
23 153 Мария Мургина 2007 СК Приорити спорт 10,29  
24 90 Гергана Атанасова 2007 КЛАСА Лили Видева 10,30  
25 366 Мария Димова 2007 СК Приорити спорт 10,63  
27 327 Йоанна Ариануцу 2007 КЛАСА Лили и Коста 10,64  
28 333 Даня Тачева 2007 СК Звездите Петрич 10,72  
29 356 Андреа Неделчева 2007 СК Олимпия Враца 10,78  
30 75 Моника Младенова 2007 СКЛА"Ивайло Младенов 10,90  
31 146 Анжелина Узунова 2007 СК Приорити спорт 10,95  
32 336 Христина Триндавкова 2007 СК Звездите Петрич 11,07  
33 44 Ивелина Димитрова 2007 СК Ивет Лалова 11,09  
34 337 Даниела Баракова 2007 СК Звездите Петрич 11,12  
35 36 Рая Шишкова 2007 СК Ивет Лалова 11,36  
36 363 Мила Станимирова 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин 11,61  
37 264 Росица Ангелова 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин 11,69  
  222 Александра Илиева 2007 СК Деймос спорт DNS  
  233 Ана-Мария Милчева 2007 СК Деймос спорт DNS  
  223 Вяра Господинова 2007 СК Деймос спорт DNS  

 

 

  60 метра - момичета 2008г   старт:16.25
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резултат серии Финален резултат
             
1 62 Йоана Тръндева 2008 СКЛА Хеброс-Харманли 9,17 9,10
2 168 Калина Георгиева 2008 СК Приорити спорт 9,59 9,27
2 63 Десислава  Георгиева 2008 СКЛА Хеброс-Харманли 9,38 9,27
4 280 Дияна Ангелова 2008 СК Ива Пранджева 9,48 9,32
5 151 Ема Иванова 2008 СК Приорити спорт 9,61 9,39
6 152 Нели Благоева 2008 СК Приорити спорт 9,58 9,78
             
7 3 Карина Цончева 2008 АСК Сливен 9,65  
8 77 Анжелина Петкова 2008 СКЛА"Ивайло Младенов 9,68  
9 61 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс-Харманли 9,78  
10 194 Габриела Величкова 2008 АК"Пълдин"-Пловдив 9,85  
11 16 Виктория Василева 2008 КЛАСА Иван Ралчев 9,88  
12 8 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА 9,91  
13 14 Никол Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 9,97  
14 15 Александра Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 10,00  
15 174 Моника Панталеева 2008 СК Приорити спорт 10,26  
16 212 Магдалена Ирикова 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 10,40  
17 353 Меган Валентинова 2008 СК Олимпия Враца 10,60  
18 354 Цвета Николова 2008 СК Олимпия Враца 10,6  
19 78 Аделина Вутова 2008 СКЛА"Ивайло Младенов 10,61  
20 213 Вяра Величкова 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 10,70  
21 195 Анжелия Мачева 2008 АК"Пълдин"-Пловдив 10,78  
22 120 Стефани Сматс 2008 СКЛА Академик -СФ 10,80  
23 262 Никол Ангелова 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин 10,81  
24 91 Никол НИколова 2008 КЛАСА Лили Видева 10,83  
25 335 Елена Шикова 2008 СК Звездите Петрич 11,03  
26 261 Карина Ангелова 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин 11,23  
27 355 Десислава Ангелова 2008 СК Олимпия Враца 11,28  
28 147 Весела Карадимова 2008 СК Приорити спорт 11,36  
29 233 Ана-Мария Минчева 2008 Деймос Спорт 11,59  
  275 Диана Карапенчева 2008 Тереза Маринова DNS  

 

 

  60 метра - момичета 2009г и по-малки старт:16.35
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резултат серии Финален резултат
             
1 103 Евгения Стоименова 2009 СКЛА Академик -СФ 9,64 9,68
2 40 Еланда Джоунс 2009 СК Ивет Лалова 9,76 9,72
3 93 Александра Войнова 2009 Феникс-2004 Плевен 9,75 9,73
4 64 Христиана Налбантова 2009 СКЛА Хеброс-Харманли 9,99 9,74
5 276 Албена Любомирова 2009 Тереза Маринова 9,80 9,83
6 149 Николая Палазова 2009 СК Приорити спорт 9,76 10,51
             
7 303 Вероника Цисневич 2009 СКЛА Лудогорец 10,16  
8 245 Магдалена Захариева 2009 СК Спортико 10,72  
9 39 Камелия Димитрова 2009 СК Ивет Лалова 10,76  
10 133 Цветомира Чипева 2009 СК Приорити спорт 10,81  
11 83 Анастасия Йотова 2009 СКЛА"Ивайло Младенов 11,10  
12 84 Десислава Динкова 2009 СКЛА"Ивайло Младенов 11,21  
13 85 Николета Петрова 2009 СКЛА"Ивайло Младенов 11,30  
14 82 Илияна Миронова 2009 СКЛА"Ивайло Младенов 11,61  
15 175 Ирина Димчева 2009 СК Приорити спорт 11,68  
16 258 Владислава Евтимова 2009 СКЛА Юлис-Елин Пелин 11,97  
17 352 Виолета  Коцева 2009 СК Олимпия Враца 13,62  
  159 Ида-Иво Иванова 2009 СК Приорити спорт DNS  
  235 Таня Николова 2009 СК Маратон -Ихтиман DNS  
  89 Катарина Атанасова 2009 КЛАСА Лили Видева DNS  

 

 

  скок на дължина от място - момичета 2002-03г старт:13.20  
          край:    
  Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резултат
               
1 360 Михаела Миткова 2003 СК Олимпия Враца 223,00 227 227
2 311 Габриела Ивамонова 2003 СК Костенец 213,00 215 215
3 340 Емили Харинайденова 2003 СКЛА Спартак Плеван 214,00 210 214
4 138 Андреа Калчева 2003 СК Приорити спорт 203,00 210 210
5 291 Траяна Чобанова 2003 СК Ива Пранджева 199,00 202 202
6 328 Александра Ласкова 2003 СК"Звездите"Петрич 160,00 197 197
7 273 Гергана Гъркова 2003 Тереза Маринова 167,00 188 188
8 254 Диана Славова 2003 СК Спортико 179,00 179 179
9 310 Ерика Костадинова 2002 СК Костенец 157,00 162 162
10 50 Савина Станчева 2003 АЛСК Тракия-96      
11 51 Величка Чоплишка 2003 АЛСК Тракия-96      

 

 

  скок на дължина от място - момичета 2004 старт:13.40  
          край:    
  Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резултат
               
1 1 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец 234 241 241
2 46 Анета Венкова 2004 СК Приорити спорт 219 229 229
3 49 Веселина Димитрова 2004 АЛСК Тракия-96 226 213 226
4 126 Стелияна Петкова 2004 СК Приорити спорт 222 213 222
5 128 Мартина Новкова 2004 Надежда София 211 217 217
6 127 Славена Славова 2004 СК Приорити спорт 217 190 217
7 129 Дарина Годинова 2004 СК Приорити спорт 215 213 215
8 199 Йоанна Стефанова 2004 АСК Сливен 214 211 214
9 200 Петра Кранева 2004 Тереза Маринова 214 199 214
10 201 Галя Петрова 2004 АК "Враца" 205 200 205
11 202 Ивана Петрова 2004 СК Ива Пранджева 197 205 205
12 229 Вяра Димитрова 2004 СК Костенец 194 196 196
13 241 Антонина Цолова 2004 АК "Враца" 185 193 193
14 242 Антония Георгиева 2004 АК "Враца" 186 189 189
15 274 Стефани Михайлова 2004 АК "Враца" 182 189 189
16 290 Мая Стоянова 2004 АЛСК Тракия-96      
17 309 Димана Димова 2004 СК Деймос спорт      
18 312 Калина Унджиева 2004 Надежда София      

 

 

  скок на дължина от място - момичета 2005 старт:14.00  
          край:    
  Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резултат
               
1 251 Никол Георгиева 2005 СК Спортико 230 232 232
2 240 Красимира Борисова 2005 Надежда София 223 222 223
3 288 Маргарита Костадинова 2005 СК Ива Пранджева 220 223 223
4 286 Ива Кушинова 2005 СК Ива Пранджева 219 200 219
5 191 Ема Тодева 2005 АК"Пълдин"-Пловдив 213 214 214
6 99 Карина Господинова 2005 Феникс-2004 Плевен 206 211 211
7 285 Благородна Вардева 2005 СК Ива Пранджева 209 210 210
8 287 Пламена Чакърова 2005 СК Ива Пранджева 204 209 209
9 100 Елина Ковачева 2005 Феникс-2004 Плевен 207 180 207
10 289 Магдалена Нешкова 2005 СК Ива Пранджева 201 206 206
11 30 Стела Алексова 2005 СК Ивет Лалова 201 200 201
12 284 Магдалена Стоянова 2005 СК Ива Пранджева 196 201 201
13 69 Христина Иванова 2005 СКЛА"Ивайло Младенов 200 194 200
14 27 Катрин Сърбова 2005 СК Ивет Лалова 196 199 199
15 132 Ирина Кръстева 2005 СК Приорити спорт 193 199 199
16 342 Яна Иванова 2005 СКЛА Спартак Плевен 194 198 198
17 28 Лара Иванова 2005 СК Ивет Лалова 197 186 197
18 125 Катерина Дакова 2005 СК Приорити спорт 190 191 191
19 252 Антония Маринова 2005 СК Спортико 182 186 186
20 210 Валентина Костадинова 2005 ЛСК Фортуна-Костинброд 162 186 186
21 71 Стафания Тодорова 2005 СКЛА"Ивайло Младенов 182 178 182
22 341 Виктория Върбанова 2005 СКЛА Спартак Плевен 179 173 179
23 150 Александра Божилова 2005 СК Приорити спорт 172 173 173
24 231 Йоана Игнатова 2005 СК Деймос спорт 159 171 171
25 169 Ева Манчева 2005 СК Приорити спорт 166 167 167
26 253 Христина Колева 2005 СК Спортико 160 166 166
27 137 Слава Ралчева 2005 СК Приорити спорт 164 163 164
28 157 Никол Узунова 2005 СК Приорити спорт 161 163 163
29 70 Янислава Петрова 2005 СКЛА"Ивайло Младенов 153 155 155
30 268 Фани Йорданова 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 140 133 140
31 29 Мария Недялкова 2005 СК Ивет Лалова      
  47 Петя Янчева 2005 АЛСК Тракия-96      
  220 Ралица Евтимова 2005 СК Деймос спорт      

 

 

  скок на дължина от място - момичета 2006г старт:14.20  
          край:    
  Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резултат
               
1 4 Елена Аргирова 2006 АСК Сливен 228 231 231
2 282 Петя Бозукова 2006 СК Ива Пранджева 216 229 229
3 18 Марта Бахарова 2006 КЛАСА Иван Ралчев 215 221 221
4 331 Никол Ангелова 2006 СК Звездите Петрич 211 217 217
5 19 Яна Стоева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 213 214 214
6 20 Елена Топчева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 209 212 212
7 283 Елеонора Божинова 2006 СК Ива Пранджева 210 210 210
8 74 Вероника Начева 2006 СКЛА"Ивайло Младенов 197 206 206
9 192 Лора Георгиева 2006 АК"Пълдин"-Пловдив 203 205 205
10 329 Ванеса Йовчева 2006 СК Звездите Петрич 197 205 205
11 161 Надя Атанасова 2006 СК Приорити спорт 195 202 202
12 33 Алексана Петкова 2006 СК Ивет Лалова 187 199 199
13 73 Евелина Иванова 2006 СКЛА"Ивайло Младенов 196 194 196
14 140 Мадлен Маринова 2006 СК Приорити спорт 195 195 195
15 248 Ния Гергова 2006 СК Спортико 191 194 194
16 98 Цветомира Войнова 2006 Феникс-2004 Плевен 193 193 193
17 118 Александра Иванова 2006 СКЛА Академик -СФ 190 188 190
18 141 Ивайла Главурова 2006 СК Приорити спорт 186 178 186
19 32 Габриела Захариева 2006 СК Ивет Лалова 183 184 184
20 250 Виктория Дурчева 2006 СК Спортико 171 177 177
21 249 Ивайла Георгиева 2006 СК Спортико 176 172 176
22 21 Илина Илиева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 164 165 165
23 332 Марина Брънкин 2006 СК Звездите Петрич 160 165 165
24 43 Янислава Маринова 2006 СК Ивет Лалова 163 135 163
25 330 Николая Каракашева 2006 СК Звездите Петрич 161 147 161
26 205 Виктория Венчева 2006 АК "Враца" 143 149 149
27 226 Моника Недялкова 2006 СК Деймос спорт      

 

 

  скок на дължина от място - момичета 2007г старт:14.40  
          край:    
  Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резултат
               
1 57 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс-Харманли 179 219 219
2 139 Анжелика Чаушева 2007 СК Приорити спорт 205 208 208
3 320 Екатерина Йонова 2007 СК Галакси-Пловдив 199 207 207
4 115 Сиана Бръмбарова 2007 СКЛА Академик -СФ 195 206 206
5 281 Радина Величкова 2007 СК Ива Пранджева 198 206 206
6 116 Мария Васийлова 2007 СКЛА Академик -СФ 202 205 205
7 156 Мия Калчева 2007 СК Приорити спорт 180 190 190
8 34 Анна Миланова 2007 СК Ивет Лалова 182 187 187
9 271 Косара Тодорова 2007 Тереза Маринова 177 186 186
10 35 Дарена Петрова 2007 СК Ивет Лалова 184 178 184
11 55 Рада Хаджитодорова 2007 КЛАСА-Лили и Коста 173 181 181
12 113 Илайда Нурулоова 2007 СКЛА Академик -СФ 177 173 177
13 193 Мирела Стоицова 2007 АК"Пълдин"-Пловдив 164 172 172
14 114 Константина Семерджиева 2007 СКЛА Академик -СФ 171 170 171
15 325 Гергана Владимирова 2007 КЛАСА Лили Видева 164 170 170
16 155 Виктория Бонева 2007 СК Приорити спорт 168 168 168
17 97 Далия Валентинова 2007 Феникс-2004 Плевен 162 168 168
18 153 Мария Мургина 2007 СК Приорити спорт 162 166 166
19 17 Бранимира Павлова 2007 КЛАСА Иван Ралчев 159 163 163
20 336 Христина Триндавкова 2007 СК Звездите Петрич 162 136 162
21 90 Гергана Атанасова 2007 КЛАСА Лили Видева 161 158 161
22 323 Мария Димова 2007 СК Приорити спорт 160 160 160
23 272 Василена Качикова 2007 Тереза Маринова 158 159 159
24 356 Андреа Неделчева 2007 СК Олимпия Враца 155 159 159
25 146 Анжелина Узунова 2007 СК Приорити спорт 151 151 151
26 327 Йоанна Ариануцу 2007 КЛАСА Лили Видева 147 150 150
27 36 Рая Шишкова 2007 СК Ивет Лалова 143 145 145
28 75 Моника Младенова 2007 СКЛА"Ивайло Младенов 136 139 139
29 44 Ивелина Димитрова 2007 СК Ивет Лалова 134 137 137
30 333 Даня Тачева 2007 СК Звездите Петрич 136 132 136
31 265 Мила Станимирова 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин 135 135 135
32 264 Росица Ангелова 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин 132 130 132
33 337 Даниела Баракова 2007 СК Звездите Петрич 125 130 130
34 45 Лилия Димитрова 2007 АЛСК Тракия-96      
35 222 Александра Илиева 2007 СК Деймос спорт      
36 223 Вяра Господинова 2007 СК Деймос спорт      
37 233 Ана-Мария Милчева 2007 СК Деймос спорт      

 

 

  скок на дължина от място - момичета 2008г старт:15.00  
          край:    
  Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резултат
               
1 3 Карина Цончева 2008 АСК Сливен 205 202 205
2 8 Йоана Тръндева 2008 СКЛА Хеброс-Харманли 196 201 201
3 14 Дияна Ангелова 2008 СК Ива Пранджева 197 195 197
4 15 Калина Георгиева 2008 СК Приорити спорт 178 190 190
5 16 Ема Иванова 2008 СК Приорити спорт 188 185 188
6 61 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс-Харманли 187 155 187
7 62 Нели Благоева 2008 СК Приорити спорт 185 140 185
8 63 Габриела Величкова 2008 АК"Пълдин"-Пловдив 168 184 184
9 77 Десислава  Георгиева 2008 СКЛА Хеброс-Харманли 178 182 182
10 78 Моника Панталеева 2008 СК Приорити спорт 180 169 180
11 91 Анжелина Петкова 2008 СКЛА"Ивайло Младенов 171 175 175
12 120 Стефани Сматс 2008 СКЛА Академик -СФ 173 168 173
13 147 Виктория Василева 2008 КЛАСА Иван Ралчев 162 170 170
14 151 Никол Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 164 165 165
15 152 Магдалена Ирикова 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 148 165 165
16 168 Анжелия Мачева 2008 АК"Пълдин"-Пловдив 163 161 163
17 194 Меган Валентинова 2008 СК Олимпия Враца 158 162 162
18 174 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА 125 162 162
19 195 Александра Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 157 160 160
20 212 Цвета Й Николова 2008 Олимпия Враца 150 160 160
21 213 Аделина Вутова 2008 СКЛА"Ивайло Младенов 154 153 154
22 261 Десислава Ангелова 2008 СК Олимпия Враца 136 153 153
23 262 Карина Ангелова 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин 139 150 150
24 275 Адрияна Георгиева 2008 СК Костенец 143 147 147
25 335 Никол Ангелова 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин 135 135 135
26 280 Вяра Величкова 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 114 135 135
27 353 Весела Карадимова 2008 СК Приорити спорт 120 127 127
28 355 Ана Мария 2008 Деймос Спорт 124 123 124
29 364 Никол НИколова 2008 КЛАСА Лили Видева      
30 354 Диана Карапенчева 2008 Тереза Маринова      
31 233 Елена Шикова 2008 СК Звездите Петрич      

 

 

  скок на дължина от място - момичета 2009 и по малки старт:15.20  
          край:    
  Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резултат
               
1 64 Христиана Налбантова 2009 СКЛА Хеброс-Харманли 193 x 193
2 103 Евгения Стоименова 2009 СКЛА Академик -СФ 187 188 188
3 303 Вероника Цисневич 2009 СКЛА Лудогорец 178 183 183
4 276 Албена Любомирова 2009 Тереза Маринова 163 177 177
5 40 Еланда Джоунс 2009 СК Ивет Лалова 167 170 170
6 93 Александра Войнова 2009 Феникс-2004 Плевен 169 169 169
7 149 Николая Палазова 2009 СК Приорити спорт 155 154 155
8 133 Цветомира Чипева 2009 СК Приорити спорт 133 146 146
9 175 Ирина Димчева 2009 СК Приорити спорт 137 146 146
10 39 Камелия Димитрова 2009 СК Ивет Лалова 143 135 143
11 82 Илияна Миронова 2009 СКЛА"Ивайло Младенов 134 140 140
12 84 Десислава Динкова 2009 СКЛА"Ивайло Младенов 134 140 140
13 245 Магдалена Захариева 2009 СК Спортико 123 137 137
14 258 Владислава Евтимова 2009 СКЛА Юлис-Елин Пелин 123 134 134
15 85 Николета Петрова 2009 СКЛА"Ивайло Младенов 132 127 132
16 83 Анастасия Йотова 2009 СКЛА"Ивайло Младенов 102 115 115
17 89 Катарина Атанасова 2009 КЛАСА Лили Видева      
18 159 Ида-Иво Иванова 2009 СК Приорити спорт      
19 235 Таня Николова 2009 СК Маратон -Ихтиман      
               
1 196 Симона Иванова 2010 АК"Пълдин"-Пловдив 168 164 168
2 67 Марая Христова 2010 СКЛА Хеброс-Харманли 152 148 152
3 351 Александра Петрова 2010 СК Олимпия Враца 150 151 151
4 102 Карин Семерджиева 2010 СКЛА Академик -СФ 148 142 148
5 65 Мила Милкова 2010 СКЛА Хеброс-Харманли 143 147 147
6 170 Ирина Ангелова 2010 СК Приорити спорт 142 137 142
7 279 Даная Пенова 2010 СК Ива Пранджева 131 137 137
8 349 Елена Мончовска 2011 СК Олимпия Враца 130 110 130
9 277 Мария Павлова 2011 Тереза Маринова 103 126 126
29 92 Яна Иванова 2010 КЛАСА Лили Видева 111 122 122
10 216 Наталия Милушева 2010 ЛСК Фортуна-Костинброд 122 110 122
11 247 Росица Дженева 2011 СК Спортико 121 117 121
12 246 Калина Атанасова 2010 СК Спортико 115 113 115
13 179 Аблена Михайлова 2011 СК Приорити спорт 103 97 103
14 346 Зорница Георгиева 2012 Олимпия Враца 102 100 102
15 352 Виолета  Коцева 2009 СК Олимпия Враца 86 90 90
16 148 Ива Карадимова 2011 СК Приорити спорт      
17 228 Кристина Илиева 2011 СК Деймос спорт      
18 177 Елиа Дурчева 2012 СК Приорити спорт      
19 190 Момчил Божков 2012 АК"Пълдин"-Пловдив      
20 243 Дара Димитрова 2012 АК КЛАС_Костенец      
21 339 Марта Йовчева 2011 СК Звездите Петрич