Атлетическа лига 2017 12.11. Класиране Момчета

 

 

 

  60 метра - Момчета 2002-03г   старт:15.30
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резултат серии Финален резултат
             
1 198 Георги Михайлов 2002 АК "Враца" 7,29 7,15
2 270 Кристиян Гешев 2003 СКЛА Юлис-Елин Пелин 7,26 7,22
3 319 Красимир Кирчев 2003 СК Галакси-Пловдив 7,34 7,27
4 197 Иван Георгиев 2002 АК "Враца" 7,46 7,69
5 318 Ивайло Щипков 2002 СК Галакси-Пловдив 7,51 7,70
6 25 Габриел Веселинов 2002 СКЛА Хаммер-Трявна 7,50 7,77
             
7 181 Васил Димитров 2003 АК"Пълдин"-Пловдив 7,56  
8 24 Едмон Лазаров 2002 СКЛА Хаммер-Трявна 7,78  
9 361 Никола Костадинов 2003 СК Олимпия Враца 7,90  
10 23 Борис Димитров 2002 КЛАСА Иван Ралчев 7,98  
11 302 Стефан Петров 2003 СК Ива Пранджева 8,02  
12 313 Ангел Джоров 2002 СК Костенец 8,10  
13 315 Аделин Трифонов 2003 СК Костенец 8,26  
14 314 Атанас Малковски 2003 СК Костенец 8,29  
15 131 Кристиан Кръстев 2003 СК Приорити спорт 8,60  
  130 Любомир Калчев 2003 СК Приорити спорт DNS  
  122 Георги Христов 2002 СК"Славия" DNS  
  121 Минко Минков 2002 91 у-ще DNS  

 

 

  60 метра - Момчета 2004г   старт:15.40
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резултат серии Финален резултат
             
1 307 Мерт Хамдиев 2004 СКЛА Лудогорец 7,60 7,63
2 308 Мехмед Мехмед 2004 СКЛА Лудогорец 7,95 7,75
3 182 Александър Жековски 2004 АК"Пълдин"-Пловдив 7,98 7,92
4 52 Стелян Мъглов 2004 КЛАСА-Лили и Коста 8,07 8,29
5 338 Иво Гущеров 2004 СК Звездите Петрич 8,63 8,30
6 317 Костадин Костов 2004 СК Галакси-Пловдив 8,21 8,32
             
7 301 Алекс Тафков 2004 СК Ива Пранджева 8,67  
8 269 Велизар Янков 2004 СКЛА Юлис-Елин Пелин 9,01  
9 209 Ивайло Костадинов 2004 ЛСК Фортуна-Костинброд 9,36  
10 316 Антоан Антонов 2004 СК Костенец 9,41  

 

 

  60 метра - Момчета 2005г   старт:15.50
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резултат серии Финален резултат
             
1 306 Лъчезар Вълчев 2005 СКЛА Лудогорец 8,06 8,15
2 343 Емил Костов 2005 СКЛА Спартак Плевен 8,18 8,23
3 344 Мартин Димитров 2005 СКЛА Спартак Плевен 8,30 8,24
4 48 Кристиян Тахмизян 2005 АЛСК Тракия-96 8,18 8,32
5 265 Петър Симеонов 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 8,20 8,52
6 167 Калоян Клечеров 2005 Приорити 8,23 8,56
             
7 305 Христофор Божанов 2005 СКЛА Лудогорец 8,59  
8 31 Кристиян Гоцев 2005 СК Ивет Лалова 8,76  
9 299 Стилиян Илиев 2005 СК Ива Пранджева 8,77  
10 267 Валентин Йорданов 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 8,95  
11 204 Никола Тодоров 2005 АК "Враца" 9,02  
12 300 Николай Илиев 2005 СК Ива Пранджева 9,08  
13 2 Андреан Димитров 2005 АСК Сливен 9,12  
14 266 Юлиян Христов 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 9,20  
15 72 Юлиян Вутов 2005 СКЛА"Ивайло Младенов 9,45  
16 203 Тонислав Йорданов 2005 АК "Враца" 9,60  
  221 Марин Стоилков 2005 СК Деймос спорт DNS  

 

 

  60 метра - Момчета 2006г   старт:16.00
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резултат серии Финален резултат
             
1 298 Християн Георгиев 2006 СК Ива Пранджева 8,44 8,15
2 124 Атанаси Стоянов 2006 Тереза Маринова 8,56 8,24
3 53 Боян Хаджитодоров 2006 КЛАСА-Лили и Коста 8,50 8,32
4 56 Станислав Колев 2006 СКЛА Хеброс-Харманли 8,51 8,38
5 359 Тонислав Петров 2006 СК Олимпия Враца 8,54 8,43
6 134 Николай Йорданов 2006 СК Приорити спорт 8,96 9,00
             
7 297 Даниел Радев 2006 СК Ива Пранджева 9,20  
8 117 Тома Иванов 2006 СКЛА Академик -СФ 9,36  
9 136 Камен Гошев 2006 СК Приорити спорт 9,36  
10 135 Мартин Каролев 2006 СК Приорити спорт 9,39  
11 22 Калоян Павлов 2006 КЛАСА Иван Ралчев 9,47  
12 296 Момчил Гюров 2006 СК Ива Пранджева 9,66  
13 119 Огнян Димитров 2006 СКЛА Академик -СФ 9,77  
  232 Антонио Сакджийски 2006 СК Деймос спорт DNS  

 

 

  60 метра - Момчета 2007г   старт:16.10
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резултат серии Финален резултат
             
1 110 Боян Иванов 2007 Академик София 8,42 8,60
2 184 Борис Паков 2007 АК"Пълдин"-Пловдив 8,38 8,76
3 357 Kристиан Зафиров 2007 СК Олимпия Ваца 9,03 9,07
4 183 Алекс Ковачев 2007 АК Пълдин Пловдив 8,96 9,15
5 111 Иван Ачкаканов 2007 Академик София 8,96 9,17
6 145 Никола Захов 2007 СК Приорити спорт 9,00 9,26
             
7 185 Данаил Бояджиев 2007 АК"Пълдин"-Пловдив 9,07  
8 96 Томас Валентинов 2007 Феникс-2004 Плевен 9,15  
9 321 Николас Тосков 2007 СК Академик 9,20  
10 295 Здравко Здравков 2007 СК Ива Пранджева 9,37  
11 294 Димо Събев 2007 СК Ива Пранджева 9,40  
12 76 Борис Божидаров 2007 СКЛА"Ивайло Младенов 9,56  
13 358 Aтанас Георгиев 2007 СК Олимпия Враца 9,83  
14 186 Людмил Тодоров 2007 АК"Пълдин"-Пловдив 9,85  
15 187 Йоан Кантарски 2007 АК"Пълдин"-Пловдив 9,85  
16 211 Мирослав Тодоров 2007 ЛСК Фортуна-Костинброд 10,17  
17 263 Димитър Илиев 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин 10,18  
18 112 Георги Костов 2007 СКЛА Академик -СФ 10,26  
19 238 Мартин Сивенов 2007 СК Маратон -Ихтиман 10,42  
20 239 Малин Динев 2007 СК Маратон -Ихтиман 10,75  
21 219 Николай Цветков 2007 ЛСК Фортуна-Костинброд 11,25  
  37 Георги Казаков 2007 СК Ивет Лалова DNS  

 

 

  60 метра - Момчета 2008г   старт:16.20
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резултат серии Финален резултат
             
1 81 Деян Цветанов 2008 СКЛА"Ивайло Младенов 9,14 8,82
2 95 Томи Хаджийски 2008 Феникс-2004 Плевен 9,09 9,22
3 38 Теодор Янков 2008 Ивет Лалова 9,18 9,25
4 144 Теодор Христов 2008 СК Приорити спорт 9,15 9,27
5 362 Константин Филипов 2008 СКЛА Академик София 9,12 9,41
6 107 Веселин Бисерински 2008 СКЛА Академик -СФ 9,19 9,65
             
7 60 Радослав Тодоров 2008 СКЛА Хеброс-Харманли 9,21  
8 292 Самуил Цонов 2008 СК Ива Пранджева 9,28  
9 109 Илля Мочанов 2008 СКЛА Академик -СФ 9,34  
10 165 Кирил Евтимов 2008 СК Приорити спорт 9,37  
11 68 Стефан Неделчев 2008 СКЛА Берое 9,45  
12 162 Владимир Мерджанов 2008 СК Приорити спорт 9,51  
13 260 Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин 9,52  
14 58 Кристиан Кирилов 2008 СКЛА Хеброс-Харманли 9,80  
15 236 Крис Раков 2008 СК Маратон -Ихтиман 9,83  
16 166 Борислав Дуков 2008 СК Приорити спорт 9,85  
17 12 Мартин Трайков 2008 КЛАСА Иван Ралчев 9,87  
18 214 Николай Георгиев 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 9,87  
19 59 Николай Йорданов 2008 СКЛА Хеброс-Харманли 9,89  
20 259 Мартин Йорданов 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин 9,90  
21 108 Емил Григоров 2008 СКЛА Академик -СФ 9,91  
22 304 Йоан -Асен Ташков 2008 СКЛА Лудогорец 9,95  
23 180 Стефан Спасов 2008 СК Приорити спорт 9,96  
24 26 Божидар Танев 2008 СКЛА Хаммер-Трявна 10,30  
25 224 Никола Николов 2008 СК Деймос спорт 10,42  
26 13 Даниел Бахаров 2008 КЛАСА Иван Ралчев 10,46  
27 215 Мартин Милушев 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 10,48  
28 293 Мартин Близнаков 2008 СК Ива Пранджева 10,52  
29 225 Александър Стефанов 2008 СК Деймос спорт 10,55  
30 79 Валентин Георгиев 2008 СКЛА"Ивайло Младенов 10,57  
31 326 Алекзандър Кленовски 2008 КЛАСА Лили Видева 10,58  
32 176 Борис Коцев 2008 СК Приорити спорт 11,10  
  80 Мартин Божидаров 2008 СКЛА"Ивайло Младенов DNS  
  9 Цветомир Младенов 2008 135 СУ DNS  
  227 Йоан Иванов 2008 СК Деймос спорт DNS  
  237 Християн Стайков 2008 СК Маратон -Ихтиман DNS  

 

 

  60 метра - Момчета 2009г и по-малки старт:16.30
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резултат серии Финален резултат
             
1 123 Теодор Каменов 2009 СК Славия 9,16 9,07
2 106 Ангел Костов 2009 СКЛА Академик -СФ 9,50 9,35
3 54 Борис Хаджитодотов 2009 КЛАСА-Лили и Коста 9,67 9,56
4 5 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА 9,64 9,68
5 41 Ивелин Енчев 2009 СК Ивет Лалова 9,88 9,79
6 255 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис-Елин Пелин 9,64 10,25
             
7 94 Йоан Орозов 2009 Феникс-2004 Плевен 9,88  
8 86 Цветослав Славчев 2009 СКЛА"Ивайло Младенов 9,89  
9 11 Борис Стоев 2009 КЛАСА Иван Ралчев 9,90  
10 278 Марио Иванов 2009 Тереза Маринова 9,92  
11 7 Иван Григоров 2009 КЛАСА 10,08  
12 322 Стефан Борисов 2009 СК Приорити спорт 10,08  
13 256 Никола Николов 2009 СКЛА Юлис-Елин Пелин 10,13  
14 257 Мартин Стоянов 2009 СКЛА Юлис-Елин Пелин 10,31  
15 207 Валентин Шишков 2009 АК "Враца" 10,35  
16 154 Димитър Мургин 2009 СК Приорити спорт 10,39  
17 104 Калоян Бояджиев 2009 СКЛА Академик -СФ 10,53  
18 188 Димитър Мендев 2009 АК"Пълдин"-Пловдив 10,73  
19 324 Александър Алексиев 2009 СК Приорити спорт 10,76  
20 105 Ивайло Любенов 2009 СКЛА Академик -СФ 10,77  
21 345 Станимир Лазаров 2009 163 то у-ще 10,87  
22 171 Филип Лазаров 2009 СК Приорити спорт 11,13  
23 172 Георги Парушев 2009 СК Приорити спорт 11,19  
24 87 Валентин Иванов 2009 СКЛА"Ивайло Младенов 11,21  
25 164 Михаил Кирилов 2009 СК Приорити спорт 11,43  
26 206 Никола Венчев 2009 АК "Враца" 11,76  

 

 

  скок на дължина от място - Момчета 2002-03г старт:13.10  
          край:    
  Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резултат
               
1 130 Любомир Калчев 2003 СК Приорити спорт 287 x 287
2 270 Кристиян Гешев 2003 СКЛА Юлис-Елин Пелин 265 265 265
3 197 Иван Георгиев 2002 АК "Враца" 262 255 262
4 24 Едмон Лазаров 2002 СКЛА Хаммер-Трявна 248 259 259
5 198 Георги Михайлов 2002 АК "Враца" 241 251 251
6 319 Красимир Кирчев 2003 СК Галакси-Пловдив 248 249 249
7 361 Никола Костадинов 2003 СК Олимпия Враца 243 247 247
8 302 Стефан Петров 2003 СК Ива Пранджева 239 244 244
9 23 Борис Димитров 2002 КЛАСА Иван Ралчев 240 240 240
10 181 Васил Димитров 2003 АК"Пълдин"-Пловдив 240 233 240
11 318 Ивайло Щипков 2002 СК Галакси-Пловдив 228 232 232
12 315 Аделин Трифонов 2003 СК Костенец 228 232 232
13 314 Атанас Малковски 2003 СК Костенец 214 223 223
14 313 Ангел Джоров 2002 СК Костенец 220 220 220
15 131 Кристиан Кръстев 2003 СК Приорити спорт 210 213 213
16 25 Габриел Веселинов 2002 СКЛА Хаммер-Трявна      
17 121 Минко Минков 2002 91 у-ще      
18 122 Георги Христов 2002 СК"Славия"      

 

 

  скок на дължина от място - Момчета 2004г старт:13.30  
          край:    
  Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резултат
               
1 307 Мерт Хамдиев 2004 СКЛА Лудогорец 250 257 257
2 52 Стелян Мъглов 2004 КЛАСА-Лили и Коста 236 241 241
3 317 Костадин Костов 2004 СК Галакси-Пловдив x 230 230
4 182 Александър Жековски 2004 АК"Пълдин"-Пловдив 226 229 229
5 338 Иво Гущеров 2004 СК Звездите Петрич 198 217 217
6 301 Алекс Тафков 2004 СК Ива Пранджева 210 209 210
7 316 Антоан Антонов 2004 СК Костенец 205 210 210
8 308 Мехмед Мехмед 2004 СКЛА Лудогорец 205 200 205
9 269 Велизар Янков 2004 СКЛА Юлис-Елин Пелин 193 x 193
10 209 Ивайло Костадинов 2004 ЛСК Фортуна-Костинброд 183 182 183

 

 

  скок на дължина от място - Mомчета 2005г старт:13.50  
          край:    
  Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резултат
               
1 306 Лъчезар Вълчев 2005 СКЛА Лудогорец 233 x 233
2 48 Кристиян Тахмизян 2005 АЛСК Тракия-96 211 228 228
3 344 Мартин Димитров 2005 СКЛА Спартак Плевен 214 227 227
4 343 Емил Костов 2005 СКЛА Спартак Плевен x 223 223
5 2 Андреан Димитров 2005 АСК Сливен 205 217 217
6 305 Христофор Божанов 2005 СКЛА Лудогорец 209 216 216
7 265 Петър Симеонов 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин x 216 216
8 267 Валентин Йорданов 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 209 215 215
9 167 Калоян Клечаров 2005 СК Приорити спорт 202 208 208
10 299 Стилиян Илиев 2005 СК Ива Пранджева 205 207 207
11 266 Юлиян Христов 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 198 206 206
12 31 Кристиян Гоцев 2005 СК Ивет Лалова 205 202 205
13 204 Никола Тодоров 2005 АК "Враца" 184 179 184
14 300 Николай Илиев 2005 СК Ива Пранджева 169 178 178
15 72 Юлиян Вутов 2005 СКЛА"Ивайло Младенов x 177 177
16 203 Тонислав Йорданов 2005 АК "Враца" 170 x 170
  221 Марин Стоилков 2005 СК Деймос спорт      
  230 Ангел Иванов 2005 СК Деймос спорт      

 

 

  скок на дължина от място - Момчета 2006г старт:14.10  
          край:    
  Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резултат
               
1 298 Християн Георгиев 2006 СК Ива Пранджева 226 236 236
2 56 Станислав Колев 2006 СКЛА Хеброс-Харманли 228 229 229
3 124 Атанаси Стоянов 2006 Тереза Маринова 206 194 206
4 53 Боян Хаджитодоров 2006 КЛАСА-Лили и Коста x 205 205
5 135 Мартин Каролев 2006 СК Приорити спорт 200 x 200
6 359 Тонислав Петров 2006 СК Олимпия Враца 196 198 198
7 117 Тома Иванов 2006 СКЛА Академик -СФ 191 194 194
8 22 Калоян Павлов 2006 КЛАСА Иван Ралчев 187 190 190
9 119 Огнян Димитров 2006 СКЛА Академик -СФ 190 x 190
10 296 Момчил Гюров 2006 СК Ива Пранджева 185 180 185
11 134 Николай Йорданов 2006 СК Приорити спорт 181 180 181
12 136 Камен Гошев 2006 СК Приорити спорт x 180 180
13 297 Даниел Радев 2006 СК Ива Пранджева 165 175 175
14 232 Антонио Сакджийски 2006 СК Деймос спорт      

 

 

  скок на дължина от място - Момчета 2007г старт:14.30  
          край:    
  Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резултат
               
1 37 Георги Казаков 2007 СК Ивет Лалова      
2 184 Борис Паков 2007 АК"Пълдин"-Пловдив 211 210 211
3 357 Kристиан Зафиров 2007 СК Олимпия Ваца x 209 209
4 111 Иван Ачкаканов 2007 СКЛА Академик -СФ 203 204 204
5 110 Боян Иванов 2007 СКЛА Академик -СФ 201 202 202
6 321 Николас Тосков 2007 СК Академик 196 x 196
7 185 Данаил Бояджиев 2007 АК"Пълдин"-Пловдив 191 188 191
8 96 Томас Валентинов 2007 Феникс-2004 Плевен 187 191 191
9 295 Здравко Здравков 2007 СК Ива Пранджева 186 190 190
10 211 Мирослав Тодоров 2007 ЛСК Фортуна-Костинброд 178 176 178
11 187 Йоан Кантарски 2007 АК"Пълдин"-Пловдив 164 177 177
12 145 Никола Захов 2007 СК Приорити спорт 174 175 175
13 183 Алекс Ковачев 2007 АК"Пълдин"-Пловдив 165 175 175
14 358 Aтанас Георгиев 2007 СК Олимпия Враца x 175 175
15 238 Мартин Сивенов 2007 СК Маратон -Ихтиман 161 168 168
16 263 Димитър Илиев 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин 168 x 168
17 294 Димо Събев 2007 СК Ива Пранджева 167 162 167
18 76 Борис Божидаров 2007 СКЛА"Ивайло Младенов 158 161 161
19 186 Людмил Тодоров 2007 АК"Пълдин"-Пловдив 161 148 161
  219 Николай Цветков 2007 ЛСК Фортуна-Костинброд 155 150 155
  112 Георги Костов 2007 СКЛА Академик -СФ 147 148 148
  239 Малин Динев 2007 СК Маратон -Ихтиман x 144 144

 

 

  скок на дължина от място - Момчета 2008г старт:14.50  
          край:    
  Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резултат
               
1 38 Теодор Янков 2008 СК Ивет Лалова 198 198 198
2 144 Теодор Христов 2008 СК Приорити спорт 180 196 196
3 60 Радослав Тодоров 2008 СКЛА Хеброс-Харманли x 196 196
4 59 Николай Йорданов 2008 СКЛА Хеброс-Харманли 160 194 194
5 81 Деян Цветанов 2008 СКЛА"Ивайло Младенов 192 188 192
6 58 Кристиан Ангелов 2008 СКЛА Хеброс-Харманли 190 188 190
7 95 Томи Хаджийски 2008 Феникс-2004 Плевен 185 180 185
8 292 Самуил Цонов 2008 СК Ива Пранджева 180 180 180
9 162 Владимир Мерджанов 2008 СК Приорити спорт 175 178 178
10 166 Борислав Дуков 2008 СК Приорити спорт 178 174 178
11 260 Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин 170 177 177
12 68 Стафан Неделчев 2008 СКЛА "Берое"-Ст.Загора 163 174 174
13 293 Мартин Близнаков 2008 СК Ива Пранджева 166 174 174
14 13 Даниел Бахаров 2008 КЛАСА Иван Ралчев 167 170 170
15 108 Емил Григоров 2008 СКЛА Академик -СФ 170 170 170
16 225 Александър Стефанов 2008 СК Деймос спорт 164 169 169
17 165 Кирил Евтимов 2008 СК Приорити спорт 167 161 167
18 107 Веселин Бисерински 2008 СКЛА Академик -СФ 166 166 166
19 236 Крис Раков 2008 СК Маратон -Ихтиман 166 164 166
20 304 Йоан -Асен Ташков 2008 СКЛА Лудогорец 154 164 164
21 12 Мартин Трайков 2008 КЛАСА Иван Ралчев 162 163 163
22 214 Николай Георгиев 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 161 163 163
23 326 Алекзандър Кленовски 2008 КЛАСА Лили Видева 162 155 162
24 109 Илля Мочанов 2008 СКЛА Академик -СФ 161 x 161
25 180 Стефан Славов 2008 СК Приорити спорт 160 140 160
26 259 Мартин Йорданов 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин 157 160 160
27 362 Kонстантин Филипов 2008 СКЛА Академик -СФ x 155 155
28 79 Валентин Георгиев 2008 СКЛА"Ивайло Младенов x 153 153
29 26 Божидар Танев 2008 СКЛА Хаммер-Трявна x 150 150
30 215 Мартин Милушев 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 150 140 150
31 224 Никола Николов 2008 СК Деймос спорт 145 147 147
32 176 Борис Коцев 2008 СК Приорити спорт 124 133 133
33 9 Цветомир Младенов 2008 135 СУ      
34 80 Мартин Божидаров 2008 СКЛА"Ивайло Младенов      
  227 Йоан Иванов 2008 СК Деймос спорт      
  237 Християн Стайков 2008 СК Маратон -Ихтиман      

 

 

  скок на дължина от място - Момчета 2009г и по-малки старт:15.10  
          край:    
  Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резултат
               
1 5 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА 183 171 183
2 86 Цветослав Славчев 2009 СКЛА"Ивайло Младенов 179 179 179
3 207 Валентин Шишков 2009 АК "Враца" 178 173 178
4 255 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис-Елин Пелин 172 178 178
5 54 Борис Хаджитодоров 2009 КЛАСА-Лили и Коста 174 172 174
6 106 Ангел Костов 2009 СКЛА Академик -СФ 170 173 173
7 11 Борис Стоев 2009 КЛАСА Иван Ралчев 166 172 172
8 7 Иван Григоров 2009 КЛАСА 171 169 171
9 104 Калоян Бояджиев 2009 СКЛА Академик -СФ 163 170 170
10 94 Йоан Орозов 2009 Феникс-2004 Плевен x 170 170
11 256 Никола Николов 2009 СКЛА Юлис-Елин Пелин 164 159 164
12 278 Марио Иванов 2009 Тереза Маринова 164 x 164
13 154 Димитър Мургин 2009 СК Приорити спорт 163 161 163
14 171 Филип Лазаров 2009 СК Приорити спорт 162 158 162
15 324 Александър Алексов 2009 СК Приорити спорт 152 160 160
16 257 Мартин Стоянов 2009 СКЛА Юлис-Елин Пелин x 160 160
17 41 Ивелин Енчев 2009 СК Ивет Лалова 157 147 157
18 123 Теодор Каменов 2009 СК Славия 149 156 156
19 345 Станимир Лазаров 2009 163 то у-ще 150 s 150
20 188 Димитър Мендев 2009 АК"Пълдин"-Пловдив 135 148 148
21 172 Георги Парушев 2009 СК Приорити спорт 146 135 146
22 87 Валентин Иванов 2009 СКЛА"Ивайло Младенов 128 139 139
23 322 Стефан Борисов 2009 СК Приорити спорт 128 133 133
24 105 Ивайло Любенов 2009 СКЛА Академик -СФ 133 x 133
25 164 Михаил Кирилов 2009 СК Приорити спорт 130 131 131
26 206 Никола Венчев 2009 АК "Враца" 114 122 122
               
1 66 Иван Тръндев 2010 СКЛА Хеброс-Харманли 161 170 170
2 160 Мариан Славчев 2010 СК Приорити спорт 153 145 153
3 208 Иван Иванчев 2011 АК "Враца" 148 152 152
4 350 Милен Николов 2010 СК Олимпия Враца 145 148 148
5 88 Теослав Божидаров 2010 СКЛА"Ивайло Младенов 146 142 146
6 10 Камен Иванов 2010 Отбор София 134 146 146
7 217 Никола Величков 2011 ЛСК Фортуна-Костинброд 144 142 144
8 142 Християн Баков 2010 СК Приорити спорт 141 x 141
9 365 Калоян Мерджанов 2010 СК Приорити спорт 133 137 137
10 158 Валентин Петров 2011 СК Приорити спорт 134 135 135
11 42 Петър Чаушев 2010 СК Ивет Лалова 134 133 134
12 189 Мартин Екенов 2010 АК"Пълдин"-Пловдив 133 122 133
13 6 Антоний Воденичаров 2012 КЛАСА 137 130 131
14 173 Любомир Чорбански 2011 СК Приорити спорт 123 131 131
15 143 Лъчезар Узунов 2010 СК Приорити спорт 128 130 130
16 178 Борис Славов 2012 СК Приорити спорт 123 120 123
17 218 Даниел Горанов 2011 ЛСК Фортуна-Костинброд 120 116 120
18 348 Калоян Ангелов 2011 СК Олимпия Враца 107 115 115
19 101 Симеон Попов 2012 СКЛА Академик -СФ 115 100 115
20 347 Никола Латинов 2012 СК Олимпия Враца 82 94 94
21 234 Иван Цветанов 2010 СК Маратон -Ихтиман      
22 244 Венцислав Димитров 2010 АК КЛАС_Костенец      
23 190 Момчил Божков 2012 АК"Пълдин"-Пловдив