Атлетическа лига-България 2017 година

 

 

Hаредба

За

АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА-GO!KIDS!

 2017 Г.

16.12.2017 година(финал)

ЗАЛА АСИКС АРЕНА

Финала, ще се проведе под патронажа на з.м.с и заместник председател на БОК Йорданка Благоева

1.Цел и задачи: Популяризиране на леката атлетика сред децата и подрастващите.

2.Ръководство и организация: Лигата  се организира от СК “Приорити спорт“,със  съдействието на НСБ,ММС и БФЛА

3.Място и време:

16.12.17 събота,гр.София, зала АСИКС АРЕНА

4.Дисциплини и възрастови групи:

60 метра;200 метра,60 метра с препятствия - момчета и момичета родени 2002-03 г

60 метра;60 метра с препятствия; 200 метра-момчета и момичета родени 2004

60 метра;60 метра с препятствия;200 метра/скок от място–момчета и момичета родени 2005 г

60 метра;60 метра с препятствия;скок дължина от място-момчета и момичета родени  2006 г

60метра;скок дължина от място- момичета/ момчета родени-2007 г

60 метра ;скок дължина от място –момичета/момчета родени 2008 г

60 метра;скок дължина от място – момичета / момчета родени 2009г

60метра;скок от място-момчета/момичета родени 2010 г

60 метра;скок от място-момчета/ момичета родени 2011 г

60 метра;скок от място-момчета/момичета родени 2012 г

Щафета 4Х200м-момчета/момичета родени 2002-03-04-05

Щафета 4Х50м-момчета/момичета родени 2006-07-08-09

(Всеки отбор има право на една щафета на 4х200м и две щафети на 4х50м)

(В бягането на 60м /200м / 60м с препят. ,за възрастите 2002/03-04-05-06 ще има само финал и от нисък старт.В бягането на 60 метра за възрастите 2007-08-09-10-11-12г,ще има само финал от висок старт.(Първите 10 деца във временното класиране ,ще бягат заедно в две серии).В скока дължина от място,всички имат право на два опита един след друг с директен финал.Всеки участник има право да участва САМО в две дисциплини)       

5.Срок за записване: Краен срок за записване два дни преди състезанието.Молим всички треньори да бъдат точни и при подаване на заявка,да напишат мястото във временното класиране,ако детето е в десетката до момента.Стартовите списъци ще бъдат публикувани на www.prioritysport.club

Записване на място, ще има само по изключение и не е препоръчително!!!

6. Условия за участие-Всеки един участник ,заплаща такса от 10 лева.

Състезанието е отворено за всички желаещи!!!

Стартовите номера се получават на място в деня на състезанието един час преди дисциплината или предишния ден, срещу такса за участие в офиса на „Приорити спорт“-нац.стадион „Васил Левски“,вход 26;зала 5Г.

7.Награди и класиране: Първите трима във всяка дисциплина, ще получат медали и купа за победителя.

След турнира,ще има официално награждаване на десетте най-добри деца през годината,във възрастите: 2002-03/04/05/06/07/08/09 и по малки!!!

Всички участващи в шесте издания на Атлетическата лига , трупат точки от първо до десето място(първо място 10 точки и т.н) и на финала на 16.12.2017 г,ще има допълнително генерално класиране на най-добрите 10 състезатели във всички възрасти за годината)

 8.Заявки за участие на email: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. или on-line в сайта;www.prioritysport.club

 

9.Програма:Състезанието ще бъде обезпечено с електронно измерване на всички резултати в беговите дисциплини!!!!

  Програма Атлетическа лига  16.12.2017 г. Зала АСИКС АРЕНА
  ФИНАЛИ- 60/200 м/60 препятствия СКОК ДЪЛЖИНА ОТ МЯСТО –Сектор Г1/Г2
всички финали ,ще бъдат с електронно измерване
11.00ч. 60м. момчета 2002-03 г.финал  
11.10 ч. 60 м. момичета 2002-03 г.финал  
11.20 ч. 60 м. момчета 2004 г.-финал  
11.30 ч. 60 м. момичета 2004 г.-финал  
11.40 ч. 60 м . момчета 2005 г.-финал  
11.50 ч. 60 м. момичета 2005г.-финал  
12.00 ч. 60 м Момчета 2006г.финал Скок от място момчета 2005 г-финал
12.10 ч. 60 м Момичета 2006г.-финал Скок от място момичета 2005 г-финал
12.20 ч. 60 м Момчета 2007г.-финал Скок от място момчета 2006 г-финал
12.30 ч.  60 м Момичета 2007г-финал Скок от място момичета 2006 г-финал
12.40 ч. 60 м Момчета 2008г.-финал  Скок от място момчета 2007 г-финал
12.50 ч. 60 м Момичета 2008г.-финал Скок от място момичета 2007 г-финал
13.00 ч. 60 м Момчета 2009г и по малки-финал Скок от място момчета 2008 г-финал
13.10 ч. 60м момичета 2009г и по-малки-финал Скок от място момичета 2008г-финал
13.20 ч.   Скок от място момчета 2009 г и по- малки-финал
13.30 ч. 60м препятствия-момчета 2002-03г-финал Скок от място момичета 2009 г и по- малки-финал
13.40 ч. 60м препятствия-момичета 2002-03-финал  
13.50 ч. 60м препятствия-момчета 04-05-06-финал  
14.00 ч. 60м препятствия-момичета 04-05-06-финал  
14.10 ч 200 м момчета 2002-03 г-финал  
14.20 ч 200 м момичета 2002-03 г-финал  
14.30 ч 200м  Момчета 2004г.-финал  
14.40 ч 200 м Момичета 2004г.-финал  
14.50 ч 200 м Момчета 2005г.- финал  
15.00 ч 200  м Момичета 2005г.-финал  
15.15 ч Щафета 4х50м момчета 2006-07-08-09  
15.25 ч Щафета 4х50м момичета 2006-07-08-09  
15.35 ч Щафета 4х200м момчета 2002-03-04-05  
15.45 ч Щафета 4х200м момичета 2002-03-04-05